آفتاب
پورحسن در گفتگو با مهر:

تیم پیام هزینه هتل و غذای بازیکنان را پرداخت نمی‌کرد

تیم پیام هزینه هتل و غذای بازیکنان را پرداخت نمی‌کرد

سرپرست سازمان لیگ والیبال در واکنش به حل مشکل مالی تیم پیام از سوی استاندار خراسان رضوی گفت: هنوز به من رسماً خبری اعلام نشده است.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدارهای هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال امروز (چهارشنبه) درحالی برگزار خواهد شد که با اعلام رسمی فدراسیون والیبال، تیم پیام مشهد به دلیل بدهی از جدول مسابقات کنار گذاشته شده است.

روز گذشته منوچهر پورحسن سرپرست سازمان لیگ والیبال در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد که دیگر مهلتی به تیم پیام داده نخواهد شد و این تیم از ادامه مسابقات کنار گذاشته می‌شود.

پس از انتشار این اخبار، از گوشه و کنار خبر رسید که استاندار خراسان رضوی به تیم پیام کمک مالی انجام داده تا این تیم بتواند در ادامه مسابقات حضور داشته باشد.

پورحسن در گفتگو با مهر در واکنش به خبر منتشر شده «حمایت مالی استاندار خراسان رضوی از تیم پیام مشهد» گفت: من نمی‌توانم مسئولیت اخبار منتشر شده در سایت‌ها و روزنامه‌ها را به گردن بگیرم. چیزی که مشخص و واضح می‌باشد، این است که تا این لحظه خبری مبنی بر حمایت مالی استاندار خراسان به من داده نشده و نمی‌دانم که این خبر درست یا غلط است.

وی در ادامه در پاسخ به این سؤال که آیا تیم پیام مشهد می‌تواند به جدول مسابقات بازگردد یا خیر؟ افزود: طبق آئین‌نامه، هر تیمی که در یک مسابقه حاضر نشود، سه بر صفر بازنده اعلام خواهد شد و اگر برای بار دوم تکرار شود از جدول مسابقات کنار گذاشته خواهد شد اما یک زمان تیم به دلیل مشکلات مالی و بدهی که به بازیکنان، فدراسیون و ... دارد، دیگر قادر به ادامه مسابقات نخواهد بود. بعید می‌دانم تیم پیام که در طول یک سال گذشته نتوانسته مشکلات مالی را حل کند در یک ماه باقی‌مانده تا عید بتواند چنین اقدامی را انجام دهد.

پورحسن در پاسخ به این سؤال که تیم پیام در صورت پرداخت بدهی‌اش به فدراسیون و باقی‌ماندن بدهی بازیکنان می‌تواند به مسابقات بازگردد یا خیر؟ گفت: اصلاً بدهی فدراسیون مطرح نیست. به نقل از بازیکنان شنیده‌ام که تیم پیام حتی هزینه هتل و غذای بازیکنان را پرداخت نمی‌کند و آنها خود متحمل پرداخت این هزینه‌ها می‌شوند. بارها به تیم‌ پیام اعلام کردم که آنها را آزاد کنند تا به تیم‌های دیگر بپیوندند.

سرپرست سازمان لیگ والیبال ادامه داد: حرف ما این است که تیم پیام مشهد حداقل بدهی بازیکنان فصل جاری را پرداخت کند. این تیم چِکی را نزد فدراسیون دارد که مهلت آن گذشته است؛ حداقل این چِک را پر کند یا آن را تغییر دهد. بیشترین هدف ما پرداخت بدهی بازیکنان فصل جاری است.
کد N2342325

وبگردی