آتش سوزی مجتمع تجاری در چهارراه گلوبندک

آتش سوزی, آتش سوزی در مجتمع تجاری در چهارراه گلوبندک

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک مجتمع تجاری در چهارراه گلوبندک خبر داد.سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا در باره جزئیات این حادثه گفت:‌ ساعاتی پیش وقوع حریق در یک ساختمان به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن سه ایستگاه به محل حادثه واقع در چهار راه گلوبندک اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور نیروها در محل حادثه مشخص شد که یک کارگاه کفاشی در طبقه سوم این ساختمان دچار حریق شده است. هم اکنون نیروها در محل مشغول انجام عملیات هستند.

ملکی در ادامه گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل مشخص شد که محل آتش‌سوزی ساختمانی سه طبقه و قدیمی ساز است که در طبقه سوم آن، واحدی ۱۰۰ متری که نیمی از این طبقه کارگاه تولیدی کفش بود دچار حریق شده است.

وی ادامه داد:‌ یک انبار هم در این واحد وجود داشت که در آن کیف و کفش چرم و... نگهداری می‌شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه این ساختمان شعله ور بود بنابراین آتش‌نشانان بلافاصله عملیات را آغاز کردند، گفت: عملیات تا حد زیادی پیش رفته است و خوشبختانه تا به این لحظه مورد مصدومیت نداشته‌ایم و با توجه به قدیمی بودن ساختمان آتش‌نشانان کار خود را با احتیاط کامل پیش می‌برند.
کد N2340563