آفتاب

اعلام آمادگی معاونت‌های بعثه رهبری برای موسم حج ۹۹

اعلام آمادگی معاونت‌های بعثه رهبری برای موسم حج ۹۹

در جلسه شورای معاونان و مدیران بعثه مقام معظم رهبری اعلام شد واحدهای مختلف این حوزه برای برگزاری حج آینده آمادگی دارند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج، در این جلسه معاونان فرهنگی، امور بین‌الملل و توسعه مدیریت و منابع و همچنین مدیریت‌های واحدهای مختلف بعثه مقام معظم رهبری از آخرین اقدامات انجام شده درباره برنامه‌های موسم حج ۹۹ گزارش ارائه و آمادگی خود را برای برگزاری حج آینده اعلام کردند.

استفاده از زائران در قالب یاوران حجاج، تاکید بر پیگیری فعالیت‌های حوزه پزشکی حج و زیارت و هماهنگی معاونت‌ها و مدیریت‌های مختلف برای افزایش و هم‌افزایی برنامه‌های فرهنگی حج از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه بود.  

از دیگر محورهای مطرح شده در این جلسه می‌توان به تاکید بر برگزاری جلسات آموزشی، فعال شدن گروه‌های علمی، فعال شدن در حوزه فضای مجازی، هماهنگی برای تولید و توزیع محصولات فرهنگی زائران و اطلاع رسانی برنامه‌های فرهنگی حج اشاره کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در این جلسه با اشاره به حضور با شکوه مردم در مراسم یوم الله ۲۲ بهمن و اربعین شهیدان مقاومت اظهار داشت: یاد سردارشهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهانشان همیشه در دل ها خواهد ماند.

وی افزود: امت حزب الله یکبار دیگر در روز ۲۲ بهمن‌ماه امسال با حضور گسترده خود در اجتماع بزرگ سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پاسخ کوبنده‌ای به دشمنان دادند و باید قدردان و سپاسگزار حضور مردم باشیم.
کد N2338393

وبگردی