آفتاب

پایان راه جشن بزرگ سینمای ایران

پایان راه جشن بزرگ سینمای ایران

سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر به پایان راه رسید و مراسم اختتامیه آن در برج میلاد تهران در حال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدرضا شهیدی‌فر مجری اختتامیه سی‌ و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر است. این دوره از جشنواره با حضور نام‌های بزرگ سینمای ایران از مجید مجیدی و مسعود کیمیایی تا ابراهیم‌ حاتمی‌کیا برگزار شد.
دیشب در پایان نمایش فیلم‌ها نامزدهای جوایز معرفی شدند که فهرست‌شان را می‌توانید در گزارش پری‌ناز ایزدیار با الناز شاکردوست و امیر جدیدی با پیمان معادی رقابت می‌کند، مطالعه کنید.
در ابتدای مراسم اختتامیه سرود ملی جمهوری اسلامی ایران پخش و آیاتی از کلام‌الله مجید تلاوت شد. محمدرضا شهیدی‌فر در ابتدای مراسم ضمن تبریک به مناسبت ایام‌ دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، به آنچه در ماه‌های گذشته رخ داده اشاره کرد و با اشاره به این که امروز مصادف با چهلمین روز شهادت سردار حاج‌قاسم سلیمانی‌است، گفت: «شهادت او ملت ما را بار دیگر همدل کرد. مدتی پس از سقوط هواپیمای اکراینی در روزهایی که مردم ما ملتهب و نگران بودند، به روزهای جشنواره فیلم فجر رسیدیم. هنرمندان ما در این روزها سعی کردند در کنار هم و در کنار مردم باشند. او ابراز امیدواری کرد که از این پس حرف‌های امیدبخش و حرف‌هایی که ما را در همه احوال کنار هم قرار می‌دهد، بشنویم.»
سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم در این مراسم حضور دارد.
کد N2337684

وبگردی