حسین فرزامی:

پرسپولیس از اشتباهات استقلال استفاده کرد/ عراق جای اشتباه نیست

لیگ قهرمانان آسیا, استقلال و الشرطه,لیگ برتر نوزدهم, پرسپولیس و استقلال, دربی 92, شهرآورد, حسین فرزامی

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: اگر اشتباهات بزرگ خود ما استقلالی‌ها نبود، پرسپولیس حتما در دربی شکست می‌خورد.

حسین فرزامی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره ارزیابی اش از شرایط استقلال  اظهار داشت: نتیجه دربی کاملا باب میل پرسپولیس بود و تصاوی هم نشان داد آنها بابت این نتیجه تساوی چقدر خوشحال بودند. بر عکس آنها ما استقلالی‌ها از این نتیجه ناراحت بودیم چون حق تیم ما پیروزی بود و اگر این پیروزی با مساوی عوض شد، به خاطر اشتباهاتی بود که از سوی خودمان صورت گرفت.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: اشتباه بزرگی که در دربی صورت گرفت تعویض مهدی قائدی بود که باعث شد همه مدافعان پرسپولیس بالا بیایند و فشار بر تیم ما اضافه شود. اشتباه بعدی را هم حسینی، دروازه‌بان خودمان انجام داد که منجر به دریافت گل دوم شد. اگر اشتباهات تیم ما نبود پرسپولیس هرگز در آن بازی رنگ پیروزی را نمی‌دید.

وی افزود: این‌ها را گفتم تا یادآوری شود برای کاروان ما که عراق قرار دارد تا با در نظر داشتن این اشتباهات از تکرار آن در بازی با الشرطه پرهیز کنند.

فرزامی بیان داشت: تجربه مربی در دقایق بحرانی به کار می‌آید. فرهاد مجیدی که تجربه مربیگری زیادی ندارد باید از تجربه دیگران استفاده کند. عراق جای اشتباه نیست و مجیدی هم مسئولیت تیمی را بر عهده دارد که میلیون‌ها هوادار دارد و اگر آنجا اشتباهی صورت گیرد، باید به همه هواداران پاسخگو باشند.

عضو پیشین هیات مدیره باشگاه استقلال با اشاره به بدهی باشگاه به شیخ دیاباته تاکید کرد: هواداران و پیشکسوتان خاطرات خوشی از بدهی‌های باشگاه ندارند. ما هنوز نحوه ترک باشگاه توسط استراماچونی را فراموش نکردیم و مدیران باشگاه باید و باز هم تاکید می‌کنم که باید در اسرع وقت مطالبت دیاباته را پرداخت کنند تا مشکلی پیش نیاید.

وی اضافه کرد: اگر دیاباته هم مثل استراماچونی به دلیل عدم پرداخت بدهی قهر کند و برود، دردسرهای زیادی برای مدیران ایجاد خواهد شد و هواداران دیگر کوتاه نخواهند آمد. لذا تا فرصت باقی است لطفا پول او را پرداخت کنند و گره‌ای که الان با دست باز می‌شود، نگذاریم به جایی برسد که با دندان هم باز نشود.
کد N2336702