محمود فکری:

در انتخاب اسکوچیچ برای تیم ملی دست‌هایی در کار است

مربی تیم ملی فوتبال ایران, سرمربی تیم ملی فوتبال, دراگان اسکوچیچ ,محمود فکری

سرمربی تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه گفت: اسکوچیچ برای انتخابش به عنوان سرمربی تیم ملی باید مبلغی هم به فوتبال ایران پرداخت کند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود فکری در حاشیه ثبت نام اعضای هیات رئیسه فوتبال گفت: من امروز برای مشکلات تیمم به فدراسیون آمده ام و دیدم چند تن از قدیمی های استقلال برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کرده اند.

وی تاکید کرد: امیدوارم هر کسی که به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب می شود بتواند فوتبال مان را از مشکلات بیرون برده و به سر منزل مقصود برساند.

فکری درباره اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی گفت: این انتخاب برای من عجیب بود، باید بپذیریم اسکوچیچ باید مبلغی را بدهد که انتخاب شده است، البته نقش دلال ها و آقازاده ها بی تاثیر نبود و دیدیم این مربی بالاخره با دلال ها توانست برای سرمربیگری تیم ملی انتخاب شود.

فکری خاطرنشان کرد: متاسفانه اسکوچیچ رزومه خوبی نداشت و تعجب می کنم چطور سرمربی تیم ملی ایران شد. زمانی که ما هر دو در لیگ یک بودیم تیم من به قهرمانی رسید اما اسکوچیچ با بهترین بازیکنانی که فصل بعد به لیگ برتر آمدند سوم شد. بنابراین به طور حتم دست هایی در کار است که باعث می‌شود اسکوچیچ سرمربی تیم ملی شود و مربیان ایرانی که بدون حاشیه کار می کنند نمی توانند سرمربی تیم ملی شوند.

وی در خصوص بیانیه ای که باشگاه رایکا بابل علیه خوشه طلایی ساوه اعلام کرده بود، گفت: همه دیدید که چه شرایطی در آن بازی وجود داشت. آنها اگر وجود داشتند فیلم هایی را نشان می دادند که به کادر فنی و بازیکنان ما بدترین توهین ها می شد. بنابراین بهتر است یکطرفه قضاوت نکنیم و همه چیز را شفاف بیان کنیم.
کد N2336308