آفتاب

واکنش باشگاه پرسپولیس به انتشار قرارداد بازیکنان؛ هنوز 26 میلیارد طلبکار هستند!

واکنش باشگاه پرسپولیس به انتشار قرارداد بازیکنان؛ هنوز 26 میلیارد طلبکار هستند!

باشگاه پرسپولیس از مطالبات ۲۶میلیارد تومانی اعضای تیم‌ فصل گذشته و طرح شکایت به خاطر انتشار قراردادها و طرح ادعاهای کذب در دفاع از حق و حقوق بازیکنان‌تیم خبر داده و بر افزایش انگیزه های بازیکنان در پی این حاشیه سازی های مخرب و ادعاهای باطل بمنظور شاد کردن هواداران تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، در اطلاعیه باشگاه پرسپولیس آمده است:

کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس بابت فصل گذشته 26میلیارد تومان طلب دارند که از این جمع 13 میلیارد تومان مطالبات برانکو و دستیارانش می باشد و بالغ 13 میلیارد تومان نیز مربوط به مطالبات بازیکنان است و باشگاه بخاطر انتشار مباِلغ قراردادها و طرح برخی ادعاهای غیرواقع  از منتشر کننده شکایت خواهد کرد و پیگیری های لازم‌ درپی فاش شدن و انتشار اسناد‌ محرمانه متعلق به افراد و شرکت دولتی(شرکت فرهنگی،ورزشی پرسپولیس) بدون رضایت طرفین واسیب های وارده ناشی از ان و طرح ادعاهای کذب را انجام‌خواهد داد.

در این‌باره دیروز و امروز جلساتی در باشگاه پرسپولیس تشکیل و انصاری فرد از مدیران و معاونین باشگاه خواست بررسی های اولیه را انجام داده و گزارش نهایی را به وی اعلام کنند.

به همین منظور نشستی با حضور دیناروند مدیر مالی،قدیر کارشناس حقوقی و قدوسی مدیر روابط عمومی و مشاور مدیرعامل برگزار و  اطلاعاتی دقیق جمع آوری و به مدیرعامل ارائه گردید.پاشا ذیحساب باشگاه  نیز مواردی  را متعاقبا دراین باره ارائه کرد.

پیرو تصمیمات اتخاذ شده بخش حقوقی باشگاه‌ فردا از رسانه ای که مبالغ قراردادها را منتشر و ادعاهای کذبی را نیز مطرح کرده شکایت می کند و اعلام‌می دارد افرادی که اطلاعات مربوطه و اسنادی را در اختیار این رسانه قرار داده نیز مرتکب تخلف شده اند.

افشین پیروانی نیز با حضور در  باشگاه مراتب اعتراض و ناراحتی شدید بازیکنان قبل از شروع تمرین امروز از انتشار مبالغ قراردادها و طرح برخی ادعاهای کذب از سوی مسوولان سابق باشگاه را منتقل کرد.

متاسفانه در  اخبار منتشره به کرات عنوان‌ شده مدیران سابق باشگاه مدعی تسویه صد در صدی هستند و حتی صراحتا قید شده که بازیکنان تیم‌هیچ طلبی ندارند.در دو گزارش منتشره  مطالب و ادعاهای ضد و نقیضی مطرح شده که مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

بر اساس اعلام  باشگاه پرسپولیس گزارش های مالی ارائه شده به انصاری فرد مدیرعامل کنونی باشگاه نشان دهنده آمار و ارقام ذیل است؛

۱- مطالبات بازیکنان و کادر تیم فصل گذشته بابت مبالغ پایه قرارداد:

3میلیارد و 750میلیون تومان

۲-مطالبات بازیکنان و کادر بابت آپشن ها:

9میلیارد و 350میلیون تومان

۳-مطالبات کادر فنی‌خارجی

بابت قراراد و اپشن ها:

13 میلیارد تومان

جمع کل:

26میلیارد و 100میلیون تومان

باشگاه پرسپولیس اعلام داشت بخش عمده و قابل توجه ارقام اعلام شده بابت مطالبات پایه و اپشن های قرارداد های فصل گذشته مربوط به بازیکنانی است که اکنون نیز در تیم حضور دارند و همچنین به واسطه شکایت های مربیان و بازیکن خارجی(بودیمیر)در صورت محکومیت باشگاه در فیفا می بایست بالغ بر دو میلیون دلار دیگر(چهار و نیم میلیارد تومان) نیز به انها پرداخت کرد.

باشگاه  پرسپولبس تاکید کرد سرخ ها با حفظ همدلی و اتحاد و همچنین هواداران با حمایت همه جانبه و تشویق تا دقیقه نود که رمز موفقیت های تیم بوده در دربی و دیگر بازی ها تا کسب عنوان قهرمانی های دیگری به میدان خواهند رفت.باشگاه نیز بخشی از مبالغ قراردادها را پرداخت خواهد کرد و می کوشد با تامین منابع مالی  مطالبات فصل گذشته و  پاداش چندین برد فصل جاری را در اینده پرداخت کند .همچنین روز شنبه نیز گزارشی از بدهی های برجای مانده به هواداران و جامعه فوتبال ارایه خواهد شد.

لازم به ذکر است اعضای تیم پرسپولیس‌در تمرین  امروز تصمیم گرفته اند بخاطر دربی فعلا سکوت کنند‌ اما تاکید کرده اند این اتفاقات بطور حتم انگیزه های انها را برای پیروزی و شاد کردن هواداران که از بروز این حواشی ناراحت شده اند را مضاعف می کند.
کد N2333570

وبگردی