آفتاب

چرا باید در انتخاب محصولات چوبی دقت نماییم؟

چرا باید در انتخاب محصولات چوبی دقت نماییم؟

محصولات چوبی از مهمترین اجزای تشکیل دهنده دکوراسیون داخلی می باشند که عموم افراد از اهمیت آنها غافل هستند.

محصولات چوبی ( درب اتاق ، درب ورودی ، کمد دیواری ) از مهمترین اجزای تشکیل دهنده دکوراسیون داخلی می باشد که عموم افراد از اهمیت آنها غافل هستند. شاید مهمترین علت این بی توجهی به درب و کمد نقش کم صاحبان خانه در انتخاب این محصولات می باشد، به هر حال اگر به دنبال دکوراسیون خاص هستید باید به تمام المان های داخلی خانه توجه نمایید و در انتخاب آنها نهایت دقت را به خرج دهید در ادامه توضیح کوتاه، ولی بسیار کاربردی را در باره انتخاب درب و کمد خواهیم داد.


جنس درب داخلی و کمد دیواری


درب داخلی چوبی با توجه به نقش نگار بسیار زیبایی که دارد بهترین انتخاب برای دکوراسیون های شیک می باشد، اما قیمت چوب طبیعی بسیار بالا است، از این رو پیشنهاد می شود به جای درب های تمام چوب از درب روکش چوب با مغزی ام دی اف استفاده شود این قضیه برای برای کمد دیواری هم صدق می کند، البته در کمد دیواری جدید تولید داخل از ترکیب شیشه، آینه و چوب استفاده می شود.

مشاهده انواع درب داخلی : https://romakcompany.com/productcat/interior-door/

مدل درب و کمد دیواری


معمولا دو نوع طراحی مدرن و کلاسیک برای درب و کمد دیواری وجود دارد طرح های مدرن معمولا ساده و با خطوط صاف و درب کلاسیک از طرح پیچیده و گل و بوته تشکیل شده است لازم به ذکر است انتخاب سبک وابسته به نوع طراحی دکوراسیون شما می باشد.

مشاهده انواع کمد دیواری : https://romakcompany.com/productcat/closet/


قیمت انواع درب و کمد دیواری


قیمت بشدت وابسته به جنس و رنگ درب و کمد می باشد معمولا درب های اچ دی اف و ام دی اف قیمت پایینی دارند اما طبیعتا از کیفیت و زیبایی مطلوبی برخوردار نیستند، همانطور که در بالا گفته شد قیمت پایین و زیبایی هر دو در درب های روکش چوب جمع شده اند که بهترین انتخاب می باشد.

لازم به ذکر است که قیمت درب ورودی نسبت به درب داخلی بالاتر است و اگر قصد خرید درب ضد سرقت ترک اصل را دارید، مبلغ آن 12 میلیون تومان هم خواهد رسید اما پیشنهاد می شود به جای استفاده از محصولات خارجی از تولیدات داخلی استفاده نمایید.

مشاهده انواع درب ضد سرقت : https://romakcompany.com/productcat/security-door/

نکته مهمی که در پایان باید به آن اشاره کنیم مراکزی هستند که شما محصولات چوبی خود را تهیه می نمایید، در سال های اخیر تولیدکننده های داخلی به شدت پیشرفت کرده اند تا جایی که درب و کمد دیواری های ایرانی قابل رقابت با محصولات خارجی می باشد، اما همواره برخی از فروشندگان با توجه به اینکه خریداران اطلاعات کافی در این زمینه ندارند اقدام به فریب مشتریان خود می کنند. پیشنهاد می شود پیش از خرید مصنوعات چوبی حتما تحقیقات کاملی را انجام دهید.کد N2327115

وبگردی