آفتاب

نحوه ارائه خدمات تشریفات در باغ عروسی

 نحوه ارائه خدمات تشریفات در باغ عروسی

مهمترین روز زندگی تان فرا رسیده و قرار است خود را در لباس دامادی یا عروسی ببینید، برای این روز مهمانان زیادی را دعوت کرده اید که در میان آنها عزیزترین هایتان هم قرار دارد، کلی خرج کرده اید و تصمیم دارید شبی خاطره انگیز برای خودتان و مهمان هایتان داشته باشید، در این میان غفلت از یک نکته ممکن است کار شما را خراب کند؛ بی توجهی یا کم توجهی به تشریفات خدمات در عروسی!

یک مجموعه تشریفات عروسی و خدمات دهنده جهت مراسم عروسی به گونه ای است که می تواند همه زحمات شما را به باد بدهد یا برعکس، بر کیفیت مراسم شما بیفزاید و خاطره انگیزترین لحظات را رقم بزند.

امروزه موسساتی وجود دارند که تشریفات خدمات در عروسی را به عهده می گیرند و تمامی خدمات یک عروسی مناسب را انجام می دهند تا عروس و داماد بتوانند با خیال راحت و در آرامش، به خود و مهمان هایشان برسند و تجربه یک مراسم زیبا را داشته باشند.

تالار یا باغ تالار ؟


پیش از هر چیز باید دست به انتخاب بزنید؛ تالار می خواهید یا باغ؟ طبعا اگر در فصلی ازدواج می کنید که ممکن است آب و هوا یاری نکند یا هوا سرد باشد باید مراسم خود را در تالار برگزار کنید، در غیر این صورت می توانید باغ عروسی را هم انتخاب کنید. مشورت در این مورد با موسساتی که خدمات عروسی را ارائه می کنند برایتان مناسب خواهد بود تا بتوانید تالار یا باغ مناسبی را اجاره نمایید.


شبی برای تشریفات در باغ عروسی


پس از انتخاب تالار یا باغ، سعی کنید تمامی موارد تشریفات را بپرسید و از آنها آگاهی پیدا کنید. در این خصوص به این نکات توجه کنید:

عکاس و فیلمبردار


حتی اگر بهترین لحظات را خلق کنید اما آنها را به تصویر نکشید دیگر نمی توانید خاطرات تان را با تصاویر زیبا مرور کنید بنابراین داشتن یک تیم حرفه ای عکاس و فیلمبردار همان قدر برای شما مهم است که خلق بهترین لحظات مهم خواهد بود. در این مورد با تیم تشریفات مذاکره کنید و برای ثبت لحظه لحظه این شب با امکانات پیشرفته مطمئن شوید.

آرایشگاه و مزون عروس


یقینا برای عروس پیدا کردن آرایشگاهی که بتواند او را به نحو دلخواه آرایش نماید مهمترین اتفاق شب عروسی است، البته چند سالی است که این موضوع دغدغه دامادها نیز شده است و آرایشگاه های خاصی خدمات آرایشی را به دامادها ارائه می دهند.

شما خودتان می توانید مزون و آرایشگاه تان را انتخاب کنید و اگر دچار شک و تردید هستید می توانید از خدمات موسسات خدماتی استفاده کنید تا آرایشگاه های دیگری را به شما معرفی کنند.

سفره عقد و اتاق عقد


در برخی از جشن های عروسی سفره عقد را هم می چینند و پس از برگزاری مراسم عقد، جشن عروسی را شروع می کنند. سفارش سفره عقد به موسسات تشریفاتی می تواند یکی از گزینه های شما باشد.

گل آرایی مراسم عروسی


گل همیشه باعث ایجاد نشاط و شادی در انسان شده است و یکی از زیبایی های عروسی، حضور در محیطی با گل های رنگارنگ و معطر است. گل آرایی مراسم عروسی شامل گل آرایی میزهای پذیرایی، میز عروس و داماد، اتاق عقد، دسته گل عروس و... است.


گروه موزیک


گروه موزیک وظیفه مهمی دارد تا بتواند مراسم را با موزیک های مناسب به اصطلاح گرم کند، در این مورد ضمن استفاده از خدمات موسسات تشریفاتی، درخواست هایتان را پیش از مراسم بیان کنید تا دچار ناهماهنگی نشوید.

کترینگ پذیرایی


برای پذیرایی از مهمان هایتان باید دقت زیادی داشته باشید تا ضمن اینکه در عروسی، لحظات خوشی را سپری کرده اند شام دلچسبی را نیز میل نمایند. البته میوه و شیرینی و دسر را نیز باید انتخاب کنید.

در این مورد ابتدا به کیفیت مواد مصرفی توجه کنید، سپس از توانایی سرآشپز مطمئن شوید، و اگر برایتان امکان داشت غذای سفارش شده را تست نمایید.

تیم خدمات مجالس و تشریفات عروسی


می رسیم به بخشی که ارزش افزوده آن بیش از آن چیزی است که تصورش را می کنید، یقینا احترام و برخورد شایسته برای همه ما مهم است، مهمتر از کیفیت غذا، گل آرایی، گروه موزیک و... . این تیم با در اختیار داشتن تجهیزات مناسب جهت برگزاری یک مراسم خوب کمک نماید و خیال شما را نسبت به اجاره اسپیس فریم و دیگر اکسسوری های مورد نیاز راحت سازد.

در این مورد تا می توانید سخت گیری کنید و از موسسات تشریفاتی بخواهید که تیم خدمات خود را از بهترین نیروهایشان تشکیل دهند بطوریکه نهایت احترام و برخورد مناسب را با مهمانان داشته باشند و تحت هیچ شرایطی، خاطر مهمانان را مکدر ننمایند.

حتی می توانید با سر مهماندار تیم خدمات گفتگو کرده و حساسیت های خود را به او یادآوری کنید و از او بخواهید که از تیم مجرب و کاربلد استفاده نماید.

سایر خدمات و امکانات


نکات دیگری مانند رعایت بهداشت و نظافت در باغ یا تالار، استفاده از وسایل تمیز و یکدست، نزدیکی باغ به آرایشگاه و آتلیه، داشتن رختکن مناسب برای خانم ها، داشتن اتاق بازی برای کودکان، داشتن پارکینگ مناسب برای مهمانان از جمله مواردی است که باید نسبت به آنها توجه نمایید.

خدمات مجالس ترحیم و یادبود


یکی دیگر از مواردی که ممکن است برخی افراد به خدمات مجالس و تشریفات مراجعه نمایند برگزاری مراسم ترحیم و یادبود است و بخواهند یک مجموعه بصورت تخصصی خدمات مجالس ترحیم آنها را بر عهده گرفته و کلیه مراسم را برگزار نماید. از آنجا که عموما افراد در این لحظات تمرکز لازم را جهت برگزاری یک مراسم مناسب نداشته باشند وجود یک مشاور و همراه می تواند به شما در جهت برگزاری مراسم کمک نماید.


نهایتا اگر می توانید شب قبل از مراسم عروسی، یکبار دیگر به باغ یا تالار بروید و از همه چیز مطمئن شوید، اگر هم در آنجا مراسمی در حال برگزاری بود می توانید ضمن هماهنگی با موسسه خدمات تشریفات، کیفیت برگزاری مراسم را از نزدیک ببینید و آخرین درخواست ها و یادآوری هایتان را بیان کنید تا شب عروسی تان بی نظیر گردد.
کد N2323211

وبگردی