آفتاب

باقری: استعفا ندادم و اگر گل‌محمدی بخواهد کنارش هستم / علاقه‌ای به سرمربیگری ندارم

باقری: استعفا ندادم و اگر گل‌محمدی بخواهد کنارش هستم / علاقه‌ای به سرمربیگری ندارم

مربی پرسپولیس شایعه جدایی خود از این تیم را تکذیب کرد.

کریم باقری در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شایعه کناره‌گیری‌اش از کادرفنی پرسپولیس اظهار داشت: من هیچ وقت صحبتی از استعفا نکردم و این حرف‌ها صحت ندارد. من حرفم این بود که باشگاه و کادرفنی جدید باید اختیار تام داشته باشند تا اعضای کادرفنی را انتخاب کنند و با هر کسی که راحت هستند همکاری داشته باشند. من مثل همیشه در خدمت پرسپولیس هستم و اگر من را خواستند به کارم ادامه می‌دهم و اگر هم نخواستند به جایگاه هوادار برمی‌گردم.

وی در مورد صحبتی که در رابطه با کالدرون و جدایی او داشت هم گفت: این را از روز گذشته چند نفر از من پرسیدند و فکر می‌کنم از صحبت‌هایم سو برداشت شده است. من اسمی از کسی نبردم و این را گفتم که تیم 3-4 سال پیاپی قهرمان شده بود و هجمه‌های زیادی علیه کادرفنی وجود داشت ولی از صحبت‌هایم جور دیگری برداشت شد.

مربی پرسپولیس در مورد اینکه در این تیم می‌ماند یا نه هم عنوان کرد: اجازه دهید سرمربی جدید توسط باشگاه رسماً معرفی شود و او دستیارانش را انتخاب کند. می‌گویند گل‌محمدی نهایی شده است و تبریک می‌گویم چرا که او به خانه خودش برگشته است. کار سختی دارد و خودش هم آدم سختکوشی است و می‌تواند موفقیت‌های زیادی به دست بیاورد. همانطور که گفتم اگر خواستند به کارم ادامه می‌دهم و نخواستند هم بدون هیچ مشکل و ناراحتی آرزوی موفقیت می‌کنم.

باقری در مورد اینکه خیلی‌ها او را گزینه مناسبی برای سرمربیگری پرسپولیس می‌دانند گفت: آنها لطف دارند ولی همانطور که قبلاً بارها گفتم هیچ علاقه‌ای به انجام این کار ندارم و فقط در همین جایگاهی که هستم اگر بخواهند کمک می‌کنم.
کد N2319403

وبگردی