کدخدایی با اعلام تایید طرح اقدام متقابل ایران علیه آمریکا:

در جای خود اقدامات دیگری را علیه آمریکا انجام می‌دهیم

سرلشکر قاسم سلیمانی, سردار سلیمانی,شهادت سردار قاسم سلیمانی,حمله تروریستی آمریکا, انتقام سخت, انتقام خون سردار سلیمانی, اقدام متقابل ایران علیه آمریکا, عباسعلی کدخدایی

سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه شورای نگهبان طرح مجلس برای اقدام متقابل علیه آمریکا را تایید کرد، گفت که ان‌شاء‌الله در جای خود و به یاری خداوند اقدامات دیگری را انجام خواهیم داد.به گزارش ایسنا، عباسعلی کدخدایی در جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس اظهار کرد:‌ شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را تسلیت می‌گویم. ان‌شاءالله همه بتوانیم راهی را برویم که این شهید رفت و اقدامات قانونی هم بتوانیم انجام دهیم.

وی با قدردانی از نمایندگان، هیات رئیسه و رئیس مجلس برای تصویب طرح سه فوریتی اقدام متقابل ایران علیه آمریکا گفت: مجلس در کمترین فرصت در حوزه‌ی قانونگذاری اقدام مثبتی انجام داد.

اعضای شورای نگهبان در جلسه تصویب سه فوریتی طرح اصلاح قانون اقدام متقابل در برابر اعلام سپاه پاسداران به عنوان سازمان تروریستی توسط ایالات متحده آمریکا حضور داشتند که نمانیدگان مجلس این اصلاحیه را به تصویب رساندند.

سخنگوی شورای نگهبان افزود:‌ این اولین طرح سه فوریتی در طول دوران تشکیل مجلس پس از انقلاب است.  اعضای شورای نگهبان درباره‌ این طرح بحث و بررسی کرده و با این مصوبه موافقت کردند. لذا این مصوبه به تایید شورای نگهبان رسید.

به گزارش ایسنا، بعد از این صحبت‌های کدخدایی، نمایندگان شعار الله اکبر، خامنه‌ای رهبر و مرگ بر آمریکا را سر دادند.

کدخدایی بعد از این شعارها در پایان اظهار کرد:‌ ان‌شاءالله در جای خودش و به یاری خداوند اقدامات دیگر انجام می‌شود.
کد N2315430