تظاهرات‌ هزاران نفری در اروپا و آمریکا در مخالفت با سیاست‌های جنگ‌طلبانه ترامپ

تظاهرات‌ در اروپا و آمریکا

هزاران تن از مردم و فعالان ضد جنگ در اروپا و آمریکا با برگزاری تظاهرات و تجمع اعتراضی، سیاست‌های جنگ‌طلبانه دونالد ترامپ و اقدام او در به شهادت رساندن سردار سلیمانی را محکوم کردند.به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه الجزیره، در لندن، واشنگتن، نیویورک و چندین شهر دیگر در اروپا و آمریکا تظاهرات‌ها و تجمع‌هایی در مخالفت با سیاست‌های جنگ‌طلبانه دونالد ترامپ برگزار شد و در آن تظاهرکنندگان شعارهایی علیه جنگ سر دادند.

بنا بر این گزارش، تظاهرکنندگان در مقابل ساختمان نخست وزیری انگلیس در لندن و نیز کاخ سفید در واشنگتن و همچنین برخی خیابان‌های نیویورک دست به تظاهرات و برپایی تجمع زدند.

تظاهرکنندگان با حمل پلاکاردهایی در مخالفت با جنگ با ایران بر لزوم توقف اقدامات جنگ‌طلبانه دولت آمریکا تاکید کردند. برخی تظاهرکنندگان نیز به برافراشتن پرچم ایران و تصاویری از سردار شهید قاسم سلیمانی اقدام کردند.

پیشتر روزنامه یو.اس.ای.تودی، اعلام کرده بود که قرار است بیش از چهل تظاهرات و تجمع در سراسر آمریکا برای اعتراض به اقدام دونالد ترامپ در به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی و تصمیمش برای اعزام ۳۰۰۰ نیروی بیشتر به خاورمیانه برگزار شود.
کد N2313749