بهترین انتخاب تور قیمت مناسب برای نوروز 99؟

تعطیلات نوروز 99,تورهای نوروز 99, تور نوروزی, تور چابهار, تور یک روزه, تور اقساطی, سایت کایت, بهترین تورهای نوروز 99 , بهترین قیمت تورهای نوروز 99

با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز 99، مثل هر سال تکاپوی افراد برای رفتن به مسافرت در تعطیلات شروع شده است و با توجه به افزایش نرخ ارز نسبت به سال‌های گذشته، قیمت تور جزو عوامل موثر برای خرید تور یا رفتن به مسافرت است. در این مطلب به معرفی بهترین تورهای نوروز 99 از نظر قیمت پرداخته ایم.

تور چابهار


تور چابهار یکی از بهترین تورهای داخلی ایران است که با توجه به چیشرفت‌های سال‌های اخیر، مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است. چابهار جاذبه‌های طبیعی بی‌نظیری دارد که در کنار بازارهای خرید چابهار، این مقصد را برای افرادی که می‌خواهند زیبایی‌های ایران را ببینند محبوب کرده است. چابهار بیشتر برای افرادی مناسب است که شهرهای معروف‌تر ایران مثل مشهد، شیراز، اصفهان و شمال کشور را دیده‌اند و الان به دنبال کشف یک شهر جدید و ساختن خاطره در یک شهر جنوبی ایران هستند. سفر به چابهار با هواپیما جزء ساده‌ترین مسیر‌های دسترسی به این شهر بندری محسوب می‌شود. شما می‌توانید در عرض حدود یک ساعت و نیم، با پرواز مستقیم از تهران به چابهار بروید. تعداد پروازهای تهران به چابهار زیاد نیست ولی تقریبا در تمامی روزها پرواز تهران به چابهار وجود دارد. تور گروهی چابهار جزو تورهای طبیعت گردی محسوب می‌گردد که در ایران به صورت معدود برگزار می‌شود و فقط موسسات و آژانس‌های محدودی همانند آژانس مسافرتی کایت، تورهای گروهی چابهار را برگزار می‌کنند. تورهای چابهار برای هر نفر حدودا 1.000.000 تومان قیمت دارد و پیش‌بینی می‌شود قیمت تور چابهار برای نوروز 99 دارای 20 الی 30 درصد افزایش قیمت باشد.


تورهای طبیعت گردی


تور طبیعت گردی یکی دیگر از بهترین انتخاب‌ها برای سفر در نوروز 99 است که هم قیمت باورنکردنی‌ای دارند و هم با توجه به شروع بهار و مناسب بودن آب و هوا، بهترین زمان برای سفرهای طبیعت گردی ایران را می‌توان در ایام نوروز دانست. تعطیلات نوروز این فرصت را فراهم می‌کند که با خیالی آسوده به سفرهای طولانی مدت تر فکر کرد ولی اگر هنوز هم به دنبال مرخصی‌های طولانی مدت نیستید پیشنهاد ما، تورهای طبیعت گردی یک و دو روزه است که فرصت سفری غیرخسته کننده را به مسافران می‌دهد. احتمالا شما هم بعد از یک سفر طولانی وقتی به خانه برمی‌گردید به این جمله فکر می‌کنید که هیچ جا خونه ی خودم آدم نمیشه که ممکن است به خاطر طولانی بودن سفر به ذهنتان خطور کرده باشد ولی با تورهای گروهی طبیعت گردی مطمئنا خسته نخواهید شد و لذت پیدا کردن دوستان زیادی را در طول سفر خواهید داشت. رفتینگ، خالد نبی، سوباتان، کویرگردی، سراوان ترکمن صحرا، کویر مصر، سقالکسار، باداب سورت و ..... فقط تعدادی از تورهای بی‌شمار طبیعت گردی ایران محسوب می‌گردند.

تورهای طبیعت گردی جنگل یکی از زیباترین و جذاب‌ترین تورهای مسافرتی محسوب می‌شوند. این تورها معمولا در شش ماه اول سال برگزار می‌شوند و طی آن می‌توانید از مناظر بکر، تماشایی و دیدنی طبیعت ایران بهره ببرید. معمولا این تورها شما را مهمان جنگل‌های انبوه، رودخانه‌های خروشان، دشت‌های سرسبز یا کوهستانی خنک می‌کنند. در حال حاضر کایت تورهای طبیعت گردی جنگلی زیادی را برگزار می‌کند که بهتر است کمی بیشتر با آنها آشنا شوید. قیمت تورهای طبیعت گردی از 85 هزارتومان شروع شده و تا حدود 500-600هزارتومان هم می‌رسد ولی عموم تورهای طبیعت گردی زیر 200هزارتومان قیمت دارند که این تورهارا به شدت محبوب کرده است.

تور یک روزه


تور یک روزه همانطور که در ثبل توضیح داده شد برای افرادی که می‌خواهند کمتر از مشغله‌های زندگی فاصله بگیرند مناسب است. عموم تورهای یک روزه، در آخر هفته ها برگزار می‌شود و به همین جهت شما نیاز نیست حتی مرخصی بگیرید و با هزینه‌ی خیلی کمی می‌توانید به اطراف نزدیک شهرتان مراجعه کرده و زیبایی‌های پنهانی که کمتر فرصت داشتید آن‌ها را بشناسید سر بزنید.

به چه شکل می‌توانیم یک روزه سفر کنیم؟


تور‌های یک روزه اغلب تورهای داخلی نزدیک به تهران هستند و شما می‌توانید به دو طریق عازم این تورها شوید:

سفر یک روزه با وسیله نقلیه شخصی

شما می‌توانید بی مقدمه پشت فرمان بنشینید، استارت بزنید و به سمت مقصد خود برانید. این کار بسیار منطقی است. وقتی نیاز به محل اقامت ندارید، پس لازم به هماهنگی هم نیست. فقط می‌توانید وارد جاده شوید و از مناظر لذت ببرید. اما در این میان دو مساله مهم به وجود خواهد آمد. اول از همه اینکه سفرهای یک روزه می‌تواند برای راننده بسیار خسته کننده باشد. راننده باید مسافت‌های طولانی را پشت فرمان بنشیند و در حقیقت لذتی از سفر نخواهد برد و تنها خستگی بر تن او می‌ماند. از طرف دیگر با افزایش هزینه بنزین، سفرهای کوتاه یک روزه اصلا مقرون به صرفه نخواهند بود!

سفر به صورت گروهی به همراه تور یک روزه


بسیاری از آژانس‌های مسافرتی، تورهای یک روزه متنوعی را برگزار می‌کنند. شما با وسایل نقلیه توریستی 25 نفره VIP عازم این سفرهای کوتاه خواهید شد. مجریان تور برای هر لحظه شما برنامه‌ریزی کرده‌اند و حتی ثانیه‌ای از سفر‌تان هدر نخواهد رفت. این نوع سفر دیگر برای راننده خسته کننده نیست و شما می‌توانید در کنار اعضای خانواده یا دوستان خود تا رسیدن به مقصد نیز تفریح کنید. همه چیز از جانب مجری تور برنامه‌ریزی شده و شما تنها باید با تمام وجود از مناظر لذت ببرید. سفر گروهی به همراه تور، می‌تواند تبدیل به یکی از شیرین‌ترین خاطرات زندگی شما شود.


تور اقساطی


تور اقساطی چند سالی است که به شدت رواج یافته و در ابتدا فقط تورهای خارجی گران اقساطی خریداری می‌شدند ولی در حال حاضر، تورهای داخلی نیز به صورت اقساطی قابل خریداری شده‌اند. با وجود آژانس مسافرتی کایت، حتی تورهای زیر 1 میلیون تومان نیز قابل خرید اقساطی هستند و برای خرید تور قسطی فقط کافی است با یکی از آژانس های نظیر کایت تماس گرفته و با توجه به شرایط اعلامی و تطابق آن‌ها با شرایط خود، اقدام به خرید تورها کنید. به عنوان مثال شرایط کایت برای تورهای قسطی به این صورت است که باید 20 درصد از مبلغ تور را به عنوان پیش پرداخت ، پرداخت نمایید و مابقی مبلغ را بر اساس دلخواه خودتان می‌توانید از 4 تا 10 ماه، به صورت اقساط پرداخت کنید.

!!! تورهای اقساطی کایت، نیاز به ضامن ندارند!!!

درست شنیدید، تورهای قسطی کایت نیاز به ضامن ندارند و فقط با داشتن یک دسته چک می‌توانید ابتدا سفر کنید و بعد از سفر هزینه‌ها را پرداخت نمایید.

پیشنهاد ما برای تورهای خارجی نوروز 99، خرید تورها به صورت اقساط است چرا که هم می‌توانید از فرصت تعطیلات برای رفتن به خارج سفر کنید و هم مجبور نیستید هزینه را به صورت یکجا پرداخت نمایید که با توجه به شرایط سال نو برای خانوارها، این مورد بسیار حائز اهمیت است.


در این مطلب به معرفی بهترین تورهای قیمت مناسب برای نوروز 99 پرداختیم، چنانچه سوالات بیشتری در مورد هر یک از توضیحات بالا دارید، می‌توانید به نشانی سایت کایت به آدرس www.kite.ir مراجعه کرده و یا با شماره تماس 02175097700 تماس بگیرید تا از راهنمایی کارشناسان مجرب بخش تورهای کایت بهره‌مند گردید.
کد N2311752