آفتاب
نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس:

فراکسیون ورزش در راستای رفع دغدغه هواداران تیم ملی و استقلال از ابزار نظارتی خود استفاده می‌کند

فراکسیون ورزش در راستای رفع دغدغه هواداران تیم ملی و استقلال از ابزار نظارتی خود استفاده می‌کند

نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت که در صورت عدم رفع دغدغه هواداران تیم ملی و تیم فوتبال استقلال این فراکسیون از ابزارهای نظارتی خود برای برخوردهای شدیدتر استفاده خواهد کرد.

علی اصغر یوسف‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال در مورد مربیان تیم ملی فوتبال و همچنین تیم استقلال و تنظیم قرارداد آنها اشتباهاتی داشتند و یا حداقل بندهایی را گنجانده که مربیان خارجی از آن استفاده کردند و برای ما، جامعه ورزشی و هوداران فوتبال دغدغه به وجود آوردند و بعضا هواداران را عصبانی کردند که اینها در شأن ورزش ما نیست.

وی با بیان این که «تغییرات هیات مدیره و مدیریت باشگاه استقلال بدون در نظر گرفتن ملاحظات و وضعیت اجتماعی و هواداران قابل قبول نیست» یادآور شد: امیدوارم فدراسیون فوتبال و هیات مدیره باشگاه استقلال تصمیم مناسب و موثری برای این گونه مسائل با توجه به شرایط تجربه چند ساله خود بگیرند.

نایب رئیس فراکسیون ورزش اضافه کرد: ما یک بار با حضور وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال در مجلس جلسه داشتیم اما اگر مسائل  و مشکلات باشگاه استقلال و مربی آن در جهت رفع دغدغه هواداران استقلال برطرف نشود و همچنین مشکلات تیم ملی در خصوص سرمربی حل نشود متعاقب جلسه قبلی، جلسه دیگری را برگزار خواهیم کرد و با استفاده از بعد نظارتی خود برخورد شدیدتری خواهیم داشت.

یوسف‌نژاد یادآور شد: اجازه نمی‌دهیم با احساسات ورزش دوستان و هواداران تیم‌های ملی و استقلال این گونه بازی شود و قطعا نسبت به این موضوع در فراکسیون ورزش و در جهت تامین  خواسته‌های هواداران، جامعه  ورزشی و پیشکسوتان تصمیم مناسبی می‌گیریم که در جهت مصالح هواداران باشد.
کد N2308675

وبگردی