آثار جشنواره موسیقی فجر انتخاب شدند

جشنواره موسیقی فجر , سی و پنجمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر

انتخاب آثار سی و پنجمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر پایان یافت.به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، کار هیات انتخاب گروه‌ها و آثار سی و پنجمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر پایان یافت و هیات انتخاب، پس از بازبینی آثار ارسالی گروه‌های شرکت‌کننده، گروه‌های منتخب را برای حضور در جشنواره انتخاب کرد.

هیات انتخاب جشنواره با بازبینی آثار، به گروه‌ها امتیاز داده است که با توجه به ظرفیت زمانی و اجرایی جشنواره و تعداد سالن‌ها، گروه‌هایی که امتیازهای بالاتری به دست آورده‌اند، به جشنواره راه می‌یابند.

در سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر بیش از ۲۴۰ گروه از طریق فراخوان در جشنواره ثبت‌نام کردند و بیش از ۷۰ گروه برای بخش مدعو پیشنهاد شد و گروه‌هایی از بین این دو بخش به جشنواره راه می‌یابند.

بر اساس آیین‌نامه جشنواره موسیقی فجر، هیات انتخاب گروه‌ها و آثار وظیفه تعیین و تایید نهایی گروه‌های شرکت‌کننده در جشنواره را برعهده دارد و بر اساس آیین نامه بررسی و تائید درخواست‌های هنرمندان و گروه‌های موسیقی سراسر کشور که بر مبنای فراخوان‌های جشنواره به دبیرخانه ارسال شده است و بررسی و تایید گروه‌های مدعو جشنواره را برعهده دارد.
کد N2307085