آفتاب

واکنش مهناز افشار به توییت دبیر ستاد امر به معروف

واکنش مهناز افشار به توییت دبیر ستاد امر به معروف

مهناز افشار به توییت دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر که با هشتگ زهرا امیرابراهیمی منتشر کرده بود واکنش نشان داد.

به گزارش همشهری آنلاین، مهناز افشار که مدتی پیش از کشور خارج شده و اخیرا به تبلیغ علیه نظام متهم شده است به توییت جلیل محبی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر  واکنش نشان داد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در توییتی نوشته بود: پیامبر صلی الله علیه وآله و سلم فرمودند اگر ببینید زن و مردی در حال گناهند چه می‌کنید. یکی از صحابه گفت با این شمشیر گردنشان را می‌زنم. رو به علی علیه السلام فرمود علی جان تو چه می‌کنی؟ گفت با ردایم رویشان را می‌پوشانم. پیامبر فرمود: لافتی الا علی ...

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر این توییت را با هشتگ زهرا امیر ابراهیمی منتشر کرده است. زهرا امیر ابراهیمی اخیرا در برنامه‌ای ماهواره‌ای از آنچه بر او پس از توزیع یک فیلم خصوصی گذشته پرده برداشته و عامل توزیع این فیلم را معرفی کرده است.

مهناز افشار در واکنش به این توییت نوشت: دو بار بابت شکایت از طرف نهاد شما در مورد دختران خیابان انقلاب و احترام به حق انتخاب زن بازخواست شدم و همچنان با چنین اتهاماتی احضاریه دارم. کاش اگر این شما هستید کمک کنین زنان و دخترانمان بابت زن بودنشان اینقدر مورد بی مهری و بی عدالتی قرار نگیرند.

وکیل مدافع مهناز افشار ۱۳ آذر ماه درباره وضعیت پرونده موکلش توضیحاتی ارائه کرد و گفت: پاره‌ای از اتهامات موکلم عبارت است از تبلیغ علیه نظام و جریحه دار کردن عفت عمومی و نشر اکاذیب.
کد N2301120

وبگردی