واکنش حجازی به بازی جنجالی استقلال - سایپا

لیگ برتر نوزدهم, سایپا و استقلال, آتیلا حجازی

پیشکسوت استقلال در خصوص اتفاقات بازی سایپا و استقلال در سال 78 واکنش نشان داد.آتیلا حجازی پیشکسوت استقلال در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص شرایط این روزهای استقلال اظهار داشت: استقلال روند رو به رشدی داشته اما با توجه به شرایط کنونی تیم در روند این تیم خللی وارد شده است.

وی ادامه داد: استراماچونی در موقعیتی حساس تیم را رها کرد و رفت و این قطعا به ضرر استقلال خواهد بود. امیدوارم هر چه زودتر شرایط حضور دوباره‌اش در این تیم فراهم شود.

حجازی درباره اینکه مدیران استقلال خواهان بازگشت این مربی شده‌اند، افزود: اگر فشار هواداران نبود این اتفاق نمی‌افتاد اگر ابتدای فصل بود و نتایج استقلال همچون ابتدای مسابقات بود آیا کسی باز هم دنبال استراماچونی می‌رفت. به نظر من استراماچونی خیلی حرفه‌ای عمل کرد.

وی درباره رفتن فتحی از استقلال بیان داشت: فتحی انتخاب وزیر ورزش بوده و از سوی او حمایت می‌شد به نظر شما فتحی دوست نداشت بازیکن خوب جذب کند ما باید کمی منصف باشیم.

حجازی در پایان در مورد اتفاقات دیدار استقلال – سایپا در سال 1378 گفت: 25 سال از آن بازی می‌گذرد نمی‌خواهم کسی را ناراحت کنم در واقع باید بگویم من الان یادم نیست دیشب شام چه خوردم!
کد N2300158