آفتاب

تاثیر طلا در سلامت بانوان

تاثیر طلا در سلامت بانوان

اگر فکر میکنید که تنها دلیل استفاده از زیورآلات طلا به دلیل زیبایی آن است ،‌اشتباه می کنید !‌ ما همگی همیشه فکر می کنیم استفاده از طلا برای زیبایی است اما اینطور نیست و استفاده از طلا برای خانم ها مزایای بسیار دارد که در این مقاله می خواهیم به آن بپردازیم.

خانم ها در ایران و در اکثر نقاط دنیا برای زینت خود از طلا و زیورآلات استفاده کرده و می کنند ، برخی از خواص آن اطلاع دارند و برخی هم از این ویژگی های منحصر به فرد طلا بی اطلاع هستند. حال در این جا برای شما از تاثیر طلا بر سلامت بانوانخواهیم گفت :

تاثیر طلا بر سلامت بانوان


تاثیر طلا بر سلامت خانم ها :‌ اولین و مشهودترین تاثیر طلا در زمان استفاده به عنوان یک شیء زینتی، احساس رضایت در بانوان است.تاثیری که در واقع از نظر روانشناختی صورت می پذیرد.ما انسانها از هر چیزی که احساس رضایت کنیم بر روی ما اثر ایجاد تعادل روحی و روانی خواهد گذاشت.این احساس در کنترل خشم، نفرت و عصبانیت از یک سو و از سوی دیگر سبب افزایش آرامش، ملاطفت و مهربانی را در پی خواهد داشت.

تاثیرات روحی و روانی طلا


استفاده از طلا و زیورآلات میتواند سبب افزایش اعتماد به نفس در شخص استفاده کننده شود. احساس دارا بودن و یا احساس اقتدار ایجاد کرده و در حفظ تعادل روانی موثر واقع شود. در زمان احساس آرامش و حفظ تعادل روحی روانی فعالیت های ذهنی و فکری بهتر انجام پذیرفته، تمرکز فکری بیشتر خواهد شد و همچنین افزایش انرژی و شور و نشاط و قدرت بیشتری در انسان ایجاد می گردد.

تمام تاثیراتی که از آن نام برده شد از احساس رضایتمندی ناشی می شود و تاثیرات روحی روانی به حساب می آیند، در ادامه از تاثیرات فیزیکی که مستقیما روی سیستم عصبی بدن ایجاد می شود مورادی گذرا به اطلاع خواهیم رساند.

تاثیرات فیزیکی و درمانی طلا


طلا به دلیل خواص منحصر به فرد خود سبب می شود تا از تغییرات ناگهانی دما در بدن کاسته شده و یا شدت آن کمتر شود.

در تنظیم گردش خون تاثیرات مثبتی داشته و فعالیتهای عروق را منظم و یا از ایجاد اختلال جلوگیری به عمل می آورد و همچنین در مقاوم سازی بدن موثر بوده و اندام ها را روی فرم نگه می دارد.

از قدیم طلا به عنصری گرم معروف بوده است و به همین دلیل از اثرات شفا بخشی بهره می برد. برخی گزارشات از اثر مثبت طلا بر روی بیماریهای ریوی و همچنین رماتیسم و آرتروز خبر داده اند.

البته در ارتباط با صرع نیز گزارش اثر مثبت وجود داشته ولی در طب سوزنی برای تحریک اندام های از کار افتاده از سوزن طلا در برخی مواقع استفاده می گردد.

تاثیرات طلا در مواضعی که استفاده می شود


انگشتر طلا: اعصاب انگشت حلقه از مجرای مغز و قلب پیوند داشته و طلا روی این سیستم عصبی تاثیر می گذارد.

گوشواره طلا: عصبی که ارتباط دهنده کبد و مغز است با عصبی که از نرمه گوش می گذرد ارتباط داشته و از این طریق روی کارکرد این دو عضو اثرگذاری دارد.

دستبند طلا: وجود نبض در مچ دست ارتباط اثر گیری سیستم ضربان نبض از طلا است.

گردنبند طلا:  محل قرار گرفتن آویز و یا گردنبند در نزدیکی قلب قرار داشته و طلا بر روی تنظیم ضربان قلب تاثیر مثبتی می گذارد.

در انتها یادآوری می شود که تاثیر روحی روانی به خودی خود عاملی در ایجاد سلامتی و یا ایجاد بیماری است. بانوان در استفاده از طلا به شرایط تعادل روحی روانی نزدیکتر می شوند و این امر متضمن سلامتی خانم ها خواهد بود.


فروشگاه گلدرکالا


این مقاله توسط  فروشگاه طلا و جواهر گلدرکالا، ( فروشگاه جلودار ) با هدف ارتقا اطلاعات شما کاربران محترم در مورد طلا تهیه و تدارک دیده شده است که برای شما امیدواریم مفید و موثر بوده باشد. فروشگاه گلدرکالا خرید طلا و جواهرات با سهولت بسیار برای هموطنان در سراسر کشور ممکن کرده است.

این مجموعه علاوه بر هزارن طرح آماده ای که از دستبندهای طلا زنانه و مردانه ، تک پوش ها، آویز و پلاک ،‌گوشواره و … فراهم کرده، این قابلیت را به کاربران خود می دهد که زیورآلات مورد نظر خود را به صورت آنلاین با ارسال عکس و جزئیات سفارش داده و در کوتاه ترین زمان محصول خود را درب منزل همراه با بیمه دریافت کنند !

برای خرید از فروشگاه اینترنتی گلدرکالا و سفارش ساخت طلا می توانید به سایت این مجموعه به آدرس Golderkala.com مراجعه فرمایید.

کد N2297888

وبگردی