آفتاب

بیانیه اعلام حمایت علی پروین، محمدرضا طالقانی و رضا درویش از پیشکسوتان‌ نامی ورزش ایران‌ از محمدرضا تابش

بیانیه اعلام حمایت علی پروین، محمدرضا طالقانی و رضا درویش از پیشکسوتان‌ نامی ورزش ایران‌ از محمدرضا تابش

با حضور مجدد خود در انتخابات این دوره مجلس شورای اسلامی، همچنان‌ منشا خیر برای ایران و ارایه دهنده خدمات کم‌نظیر به جامعه ورزش کشور باشید.

علی پروین، محمدرضا طالقانی و رضا درویش از پیشکسوتان‌ نامی ورزش ایران‌ با صدور بیانیه ای از محمدرضا تابش خواستند در خدمت به جامعه ورزشی کشور و ورزش ملی ایران قدردانی کردند و از او خواستند با حضور مجدد خود همچنان منشا خیر برای ایران و ارایه دهنده  خدمات کم‌نظیر به جامعه ورزش کشور باشید.

متن‌کامل این بیانیه که‌ روز چهارشنبه ۱۴آذرماه منتشر شد، به شرح زیر است:

برادر عزیزجناب آقای دکتر محمدرضا تابش

رییس محترم‌ فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی

با اهدای سلام‌ و تحیات؛ برخود فرض می دانیم‌ از حضوردلسوزانه و مدبرانه شما در راس فراکسیون‌ ورزش مجلس شورای اسلامی که‌ منشا خیر بسیار و وصول تصمیمات ماندگار در حوزه ورزش کشور شد، صمیمانه قدردانی نماییم.

جامعه ورزشی کشور حمایتهای شما از خود را فراموش نخواهد کرد و از شما می خواهد با حضور مجدد خود در انتخابات این دوره مجلس شورای اسلامی همچنان‌ منشا خیر و ارایه دهنده  خدمات کم‌نظیر به جامعه ورزش کشور باشید.

مردم‌ایران در هر حوزه ای که شما در آن‌ کاندیدای شرکت در انتخابات شوید، نماینده ای شجاع، دلسوز، صریح الهجه و باتدبیر را به وکالت از سوی خود در خانه ملت خواهند داشت و بالطبع شما وکیل جامعه ورزشی کشور و فدراسیونهای ورزشی نیز خواهید بود.

کد N2295486

وبگردی