بیانیه اعلام حمایت علی پروین، محمدرضا طالقانی و رضا درویش از پیشکسوتان‌ نامی ورزش ایران‌ از محمدرضا تابش

یازدهمین دوره انتخابات مجلس,انتخابات مجلس,بیانیه اعلام‌حضور محمدرضا تابش, محمدرضا تابش, بیانیه اعلام حمایت از محمدرضا تابش

با حضور مجدد خود در انتخابات این دوره مجلس شورای اسلامی، همچنان‌ منشا خیر برای ایران و ارایه دهنده خدمات کم‌نظیر به جامعه ورزش کشور باشید.

علی پروین، محمدرضا طالقانی و رضا درویش از پیشکسوتان‌ نامی ورزش ایران‌ با صدور بیانیه ای از محمدرضا تابش خواستند در خدمت به جامعه ورزشی کشور و ورزش ملی ایران قدردانی کردند و از او خواستند با حضور مجدد خود همچنان منشا خیر برای ایران و ارایه دهنده  خدمات کم‌نظیر به جامعه ورزش کشور باشید.

متن‌کامل این بیانیه که‌ روز چهارشنبه ۱۴آذرماه منتشر شد، به شرح زیر است:

برادر عزیزجناب آقای دکتر محمدرضا تابش

رییس محترم‌ فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی

با اهدای سلام‌ و تحیات؛ برخود فرض می دانیم‌ از حضوردلسوزانه و مدبرانه شما در راس فراکسیون‌ ورزش مجلس شورای اسلامی که‌ منشا خیر بسیار و وصول تصمیمات ماندگار در حوزه ورزش کشور شد، صمیمانه قدردانی نماییم.

جامعه ورزشی کشور حمایتهای شما از خود را فراموش نخواهد کرد و از شما می خواهد با حضور مجدد خود در انتخابات این دوره مجلس شورای اسلامی همچنان‌ منشا خیر و ارایه دهنده  خدمات کم‌نظیر به جامعه ورزش کشور باشید.

مردم‌ایران در هر حوزه ای که شما در آن‌ کاندیدای شرکت در انتخابات شوید، نماینده ای شجاع، دلسوز، صریح الهجه و باتدبیر را به وکالت از سوی خود در خانه ملت خواهند داشت و بالطبع شما وکیل جامعه ورزشی کشور و فدراسیونهای ورزشی نیز خواهید بود.

کد N2295486