آغاز آخرین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

یازدهمین دوره انتخابات مجلس,انتخابات مجلس,آخرین روز ثبت نام انتخابات مجلس یازدهم در وزارت کشور

آخرین روز ثبت نام کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز شد.به گزارش ایلنا، داوطلبان این انتخابات تا ۱۶ آذر فرصت دارند تا با در دست داشتن مدارک لازم، در انتخابات ثبت‌نام کنند. مدت زمان ثبت‌نام در هر روز از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۸ عصر و به مدت ۱۰ ساعت است.

طبق اعلام سخنگوی ستاد انتخابات تاپایان روز ششم ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ٩هزار و ٨٠٦ نفر ثبت‌نام کرده‌اند که از میان آنها یک هزار و ٥٣ نفر خانم و ٨ هزار و ٧٥٣ نفر داوطلب آقا هستند که همان نسبت ١١درصد زنان و ٨٩ درصد مردان حفظ شده است.

بنابر اطلاعیه شماره ۲ ستاد انتخابات کشور، داوطلبان می­‌توانند به منظور اعلام داوطلبی خود در مهلت تعیین شده با همراه داشتن مدارک زیر به وزارت کشور، فرمانداری­‌های مراکز حوزه­‌های انتخابیه، سفارتخانه­‌ها، کنسولگری­‌ها یا نمایندگی ‌های سیاسی جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور مراجعه و اقدام به تکمیل فرم ثبت نام نمایند.

اصل کارت ملی و یک نسخه تصویر آن

اصل شناسنامه عکس­دار و یک نسخه تصویر کلیه صفحات آن

یک قطعه عکس ۴*۳ جدید

اصل و یک نسخه تصویر آخرین مدرک تحصیلی معتبر (حداقل کارشناسی ارشد و یا معادل آن)

اصل و تصویر گواهی رسمی مبنی بر قبول استعفاء و عدم اشتغال در پست و مقام و مشاغل مشمول استعفای موضوع ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی

اصل و یک نسخه تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت دائمی و یا مدرکی معتبر دال بر روشن بودن وضعیت مشمولین خدمت وظیفه عمومی.
کد N2295411