آفتاب
ملکشاهی:

مشکلی در ثبت‌نام داوطلبان نداریم/مراجعه‌کنندگان به اطلاعیه‌ها،‌ توجه کنند

مشکلی در ثبت‌نام داوطلبان نداریم/مراجعه‌کنندگان به اطلاعیه‌ها،‌ توجه کنند

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار تهران گفت: جوان‌ترین متقاضی ثبت‌نام در روز گذشته ۳۰ ساله و پیرترین ۷۵ ساله بوده است.به گزارش ایسنا، نظام ملکشاهی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار تهران در جمع خبرنگاران درباره ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس اظهار کرد: خوشبختانه مشکل خاصی در رابطه با ثبت نام داوطلبان نداشتیم. فقط یک مورد مشکل در خصوص ثبت نام برخی داوطلبان بود. برابر آیین نامه ثبت‌نام کنندگان باید اصل  و کپی مدرک تحصیلی را ارایه دهند. در برخی موارد داوطلبان اصل مدرک را ندارند که در روند ثبت نام با مشکل مواجه می‌شوند.

معاون سیاسی فرماندار تهران خاطرنشان کرد: ثبت نام کنندگان  می‌توانند پیش از مراجعه برای ثبت نام تاییدیه مدرک تحصیلی را از مراکز دانشگاهی خود بگیرند.

ملکشاهی افزود: مراجعه کنندگان حتما به اطلاعیه های اعلام شده از سوی وزارت کشور در خصوص ثبت نام توجه کنند؛ اصل و کپی مدارک را به همراه داشته و همچنین افرادی که شامل ماده ۲۹ هم بند الف و هم بند ب می‌شوند باید استعفانامه های خود را داشته باشند.

وی با بیان اینکه جوان‌ترین متقاضی ثبت نام در روز گذشته ۳۰ ساله و پیرترین ۷۵ ساله بوده است، تصریح کرد: پیش بینی ما این است که در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس بیش از سه هزار نفر ثبت نام کنند و توصیه می کنیم مردم زودتر برای ثبت نام مراجعه کنند.

ملکشاهی گفت: نرمال زمان ثبت نام ۴۵ دقیقه است و داوطلبان هر چقدر مدارک خود را زودتر آماده کنند معطلی در روند ثبت نام نخواهند داشت.

وی با بیان اینکه ۱۲۰ کاربر مراحل ثبت نام را برای افراد متقاضی انجام می‌دهند گفت: در طی دیروز و امروز تنها ۶۰ درصد کاربران فعالیت می‌کردند.

معاون سیاسی فرماندار خاطرنشان کرد: طی دیروز و امروز ۲۲۲ نفر در مجموع در وزارت کشور و در فرمانداری در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر ثبت نام کرده‌اند.
کد N2292436

وبگردی