پس از ناکامی در کسب سهمیه؛

زهرا نعمتی: شرایط جوبی مشکل‌ساز شد/ هنوز به کسب سهمیه امیدوارم

رقابت های تیروکمان انتخابی المپیک

ملی‌پوش ریکرو بانوان ایران پس از ناکامی در کسب سهمیه المپیک گفت که به خاطر شرایط جوی و وزش شدید باد با بدشانسی مواجه شدم.

به گزارش خبرنگار مهر، زهرا نعمتی امروز در رقابت های تیروکمان انتخابی المپیک که در تایلند در جریان است مقابل حریف هندی شکست خورد و با حذف از دور رقابت نتوانست صاحب سهمیه شود.

این ملی پوش ریکرو بانوان بعد از این ناکامی گفت: واقعا تلاش کرده بودم تا در تایلند بتوانم صاحب سهمیه شوم اما با تنها یک اختلاف امتیاز شکست خوردم و نتوانستم نتیجه زحماتم را بگیرم.

وی تصریح کرد: به نوعی در این رقابت ها دچار بدشانسی هم شدم. شرایط جوی وضعیت خوبی نداشت و وزش باد روی عملکردم تاثیر گذاشته بود.

نعمتی با بیان اینکه برای کسب سهمیه المپیک هنوز شانس دارد، تصریح کرد: مسابقات آلمان یک مرحله دیگر از رقابت های انتخابی برای کسب سهمیه المپیک است. در بخش تیمی شانس زیادی داریم تا کسب سهمیه کنیم. امیدوارم من و سایر ملی پوشان در بخش انفرادی و تیمی بتوانیم صاحب سهمیه شویم.

ملی پوش ریکرو بانوان ایران با بیان اینکه رقابت های قهرمانی آسیا در سطح بالایی برگزار شد، تصریح کرد: بسیاری از قهرمانان دنیا و المپیک از کشورهای آسیایی هستند که در این رقابت ها هم شرکت می کنند. این موضوع باعث می شود که مسابقات همیشه در سطح بالا و با کیفیتی خوب برگزار شود. البته کمانداران ایران هم در تایلند تلاش زیادی داشتند و در کل توانستیم رقابت های خوبی را سپری کنیم.
کد N2290222