بازتاب نمایش فیلم نرگس آبیار در شب‌های سیاه تالین

جشنواره شب‌های سیاه تالین,شبی که ماه کامل شد

فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» در بیست و سومین جشنواره فیلم «شب های سیاه تالین» که از تاریخ ۲۴ آبان ماه آغاز شده و تا ۱۰ آذرماه در کشور استونی ادامه دارد، روی پرده رفت.به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فیلم «شبی که ماه کامل شد»، این جشنواره الف جهانی در بخش مسابقه رسمی میزبان تازه ترین فیلم نرگس آبیار بود و نخستین نمایش این فیلم سینمایی با حضور آبیار کارگردان، هوتن شکیبا بازیگر و محمد حسین قاسمی تهیه کننده این فیلم، روز شنبه ۲ آذرماه ساعت ۹ برای اهالی رسانه وپس از آن راس ساعت ۱۵:۳۰ در سالن اصلی این جشنواره با ظرفیت کامل و با حضور ۵۰۰ تماشاگر روی پرده رفت.

این فیلم در نخستین حضور بین الماللی خود توانست نظر تماشاگران را جلب کند. به دنبال استقبال مخاطبان از این فیلم در جشنواره فیلم «شب های سیاه تالین» عوامل حاضر در این رویداد سینمایی به پرسش تماشاگران پاسخ دادند.

«فیلم شبی که ماه کامل شد» دومین نمایش خود را امروز دوشنبه ۴ آذرماه در شهر «تارتو» خواهد داشت و پس از آن این فیلم برای سومین بار در تاریخ ۹ آذرماه در مجموعه سکولاریس روی پرده خواهد رفت.

نرگس آبیار بیش از این با فیلم سینمایی «نفس» در بیستمین دوره جشنواره فیلم تالین حضور داشت و جایزه کارگردانی را دریافت کرد.

عرضه و پخش بین المللی فیلم «شبی که ماه کامل شد» به عهده محمد اطبایی (مستقل های ایرانی) خواهد بود.
کد N2288406