آفتاب
محمد دامغانی:

وارد مسائل پشت پرده انتخابات نمی شوم / به تیمم ایمان دارم

وارد مسائل پشت پرده انتخابات نمی شوم / به تیمم ایمان دارم

سرمربی تیم والیبال سیرجان پس از شکست مقابل تیم پیکان گفت: به تیمم ایمان دارم و در دور برگشت رقابت ها، تیمی متفاوت تر از سیرجان خواهید دید.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم والیبال پیکان تهران امروز در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر والیبال موفق شد با نتیجه ۳ بر یک فولاد سیرجان را شکست دهد.

محمد دامغانی سرمربی تیم والیبال سیرجان پس از شکست مقابل پیکان در جمع خبرنگاران گفت: مهدوی از ابتدای فصل به علت پارگی ای سی ال که فصل گذشته برایش پیش آمد را در اختیار نداریم. مهدوی یکی از بازیکنان تاثیرگذار تیم است و از دور برگشت به تیم اضافه خواهد شد. پاسوری که از او استفاده می کنیم در حد و اندازه هایی نیست که انتظار داشتیم. پاسور دوم نیز که برای نخستین بار است  در رقابت های لیگ بازی می کند و شرایط خوبی دارد.

فرهادی و رنجبر را نیز که دو مهره اصلی تیم به شمار می روند از بازیهای گذشته از دست دادیم تا امروز با یک تیم نصفه و نیمه مقابل پیکان قرار گیرد. در مجموع بازی خوبی انجام دادیم و می توانستیم بازی را به ست پنجم نیز بکشانیم.

دامغانی در ادامه افزود: تیم جوانی در اختیار داریم تا امتیاز ۱۵ خوب پیش می رویم و پس از امتیاز ۱۵ اشتباهاتی رخ می دهد که به دلیل جوانی بازیکنان است. از تیمم راضی هستیم. فصل گذشته نیز در دور رفت رقابت ها در رده یازدهم قرار داشتیم اما با شروع دور برگشت شرایط بهتر شد و تا رده چهارم نیز پیش رفتیم. هم من و هم مدیران باشگاه و هم مدیران تیم به این بازیکنان ایمان داریم. انشاالله در دور برگشت با تزریق چند بازیکن، شرایط تیم بهتر می‌شود.

سرمربی تیم والیبال سیرجان افزود: پیکان تیم خوبی در اختیار دارد که از شانس ما دو بازیکن محروم آنها در این بازی اضافه شدند و موفق شدند پیروز شوند. حتما در دور برگشت مسابقات تیمی متفاوت تر از سیرجان را خواهید دید.

او درباره  اعتراضات نخست اول بازی نیز گفت: نمی دانم چه مشکلی در شروع بازی بوجود آمد. ظاهرا توپ نبود و منتظر انجام برخی کارهای اداری بودیم. یک سری مسائل وجود دارد که من علاقه ای ندارم به این موضوعات بپردازم.  

دامغانی در ادامه  درباره داوری نیز گفت: ۳۵ سال در والیبال حضور دارم هم کاپیتان تیم ملی بوده ام و هم مربی تیم ملی و به قوانین آشنایی دارم. زمانی که قرعه کشی می‌شود زننده سرویس باید نامش در ابتدا قرار گیرد. در شهرستانها این اتفاق نمی افتد اما در اینجا نیز به صورت سلیقه ای اعمال می‌شود. این اتفاقات از نظر روانی بر روی تیم تاثیرگذار است. من این نکته را تذکر دادم و خواستم این نکته رعایت شود.

وی همچنین درباره اعتراض نحوه تشویق تماشاگران در ابتدای بازی نیز ادامه داد: والیبال یک روزش دانشگاه است و والیبال ایران در سطح دنیا مطرح می باشد. اینکه تماشاگران بخواهند از ادبیاتی استفاده کنند که در شأن والیبال و بازیکنانمان نیست قشنگ نمی باشد. این مسئله را به ناظر بازی تذکر داد م و در ادامه اتفاقی رخ نداد.

دامغانی درباره انتخابات والیبال نیز تصریح کرد: والیبال مسائل سیاسی انتخابات نمی شوم. به عنوان فردی که سالها در والیبال حضور دارم علاقه مند هستم رئیس فدراسیون والیبال هر چه سریعتر انتخاب شود. در آستانه انتخابی المپیک قرار داریم و بهتر است هر چه سریعتر رئیس فدراسیون مشخص شود. بهتر است که هر چه سریعتر رئیس انتخاب و راجع به مسائل مهمی از جمله احیا یا انتخاب سرمربی تیم ملی صورت گیرد تا بتوانیم مجوز خوبی را در المپیک کسب کنیم.
کد N2281947

وبگردی