آفتاب

کشف ۲۶۹ کیلو تریاک در بوشهر

کشف ۲۶۹ کیلو تریاک در بوشهر

ایسنا نوشت: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در یک عملیات موفق با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان دیلم و پلیس مبارزه با موادمخدر استان، منجر به دستگیری دو سوداگر مرگ، کشف ۲۶۹ کیلوگرم تریاک و ۳۴۰ هزار نخ سیگار شد.

سردار خلیل واعظی در توضیح جزئیات این خبر بیان کرد: در پی یک سری اقدامات اطلاعاتی فرماندهی انتظامی شهرستان دیلم و پلیس مبارزه با موادمخدر استان، دو قاچاقچی مواد مخدر که قصد داشتند با یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ اقدام به حمل و جابه جایی یک محموله سیگار و تریاک به یکی از استان های همجوار کنند را شناسایی و زیرنظر گرفتند.


وی اظهار کرد: با ادامه رصد تحرکات قاچاقچیان، در یک عملیات هماهنگ و حساب شده پس از هماهنگی با مقام قضائی متهم اصلی به همراه همدستش به صورت غافلگیرانه در منزلش دستگیر شدند.


فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودوری متهم در منزل وی ۲۶۹ کیلوگرم تریاک، ۱۳ هزار و ۷۰۰ عدد انواع قرص نیروا و ۳۴۰ هزار نخ سیگار به ارزش یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال کشف شد.


سردار واعظی تصریح کرد: در این رابطه دو دستگاه خودرو سواری توقیف، دو متهم دستگیر شدند و برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس مبارزه با موادمخدر قرار گرفتند.
کد N2280403

اخبار مرتبط

تازه های خبری