آفتاب

درخشش آزمون در لیگ روسیه / برد شارلوا با گل سه امتیازی رضایی

درخشش آزمون در لیگ روسیه / برد شارلوا با گل سه امتیازی رضایی

ستاره های لژیونر فوتبال ایران شرایط مطلوبی در تیم هایشان دارند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، لژیونرهای فوتبال ایران شرایط بسیار خوبی در تیم هایشان دارند که از میان میتوان به برتری شارلوا با تک گل کاوه رضایی،برد یوپن در حضور 90 دقیقه ای ابراهیمی،پیروزی زووله در شب نیمکت نشینی قوچان نژاد و حضور سردارآزمون در در بین نامزد های کسب عنوان بهترین بازیکن ماه اکتبر لیگ روسیه اشاره کرد.
درخشش سردارآزمون در لیگ روسیه
به نقل از سایت «vm» روسیه، سردار آزمون، مهاجم ایرانی زنیت در 33 بازی خود برای این تیم رکورد جدیدی ثبت کرده است. او در این بازی ها در مجموع گل ها و پاس گل هایش 33 امتیاز برای تیمش کسب کرد که رکوردی جدید است.
پیش از این هالک، مهاجم سابق تیم ملی برزیل و عضو باشگاه زنیت در 38 بازی 30 امتیاز کسب کرده بود که سردار رکورد این مهاجم سرشناس را شکست.آزمون در شرایط کنونی جزو 30 بازیکن برتر تاریخ باشگاه زنیت سن پترزبورگ در کسب امتیاز است.همچنین او جزو پنج نامزد کسب عنوان بهترین بازیکن ماه اکتبر لیگ روسیه با 2 گل و 3پاس گل نیز می باشد.
برد یوپن در حضور 90 دقیقه ای ابراهیمی
هفته سیزدهم لیگ فوتبال بلژیک یوپن در حضور 90 دقیقه‌ای امید ابراهیمی و غیاب عزت‌اللهی در مصاف باکورتریک با نتیجه 2بر1 به برتری رسید.یوپن با این نتیجه 21 امتیازی شد و در رده پنجم جدول قرار گرفت.
برتری زووله در شب نیمکت نشینی قوچان نژاد
در جام حذفی فوتبال هلند تیم زووله درشب نیمکت نشینی رضا قوچان نژاد مهاجم ایرانی تیمش در مصاف با هووک با نتیجه  3 بر صفر به برتری رسید.
پیروزی شارلوا با گل سه امتیازی کاوه
هفته سیزدهم لیگ فوتبال بلژیک شارلوا در حضور90 دقیقه‌ای قلی‌زاده در مصاف با استنده موفق شد تا با نتیجه 1 بر  صفر به برتری دست پیدا کند.شارلوا با این نتیجه21 امتیازی و در رده پنجم جدول قرار گرفت.همچنین کاوه رضایی مهاجم ایرانی تیم شارلوا موفق شد تا 85 دقیقه برای تیمش به میدان برود و در دقیقه82 تک گل پیروزی بخش شارلوا را به ثمر برساند.
کد N2272658

وبگردی