آفتاب
روئینگ قهرمانی آسیا - کره‌جنوبی؛

راهیابی شش قایق ایران به فینال رقابت ها

راهیابی شش قایق ایران به فینال رقابت ها

اولین روز از رقابت های قایقرانی روئینگ قهرمانی آسیا با راهیابی شش قایق ایران به فینال برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا از امروز اول آبان ماه در چونگجو کره جنوبی آغاز شد که در پایان اولین روز این رقابت ها شش قایق ایران موفق شدند به فینال این بازیها راه یابند.

مریم امیدی پارسا در دور مقدماتی روئینگ تک نفره سنگین وزن بانوان در گروه خود اول شد و مستقیما به فینال راه پیدا کرد. همچنین با برگزاری دور مقدماتی روئینگ تک‌نفره سبک‌وزن بانوان، نازنین ملایی با قرارگیری در رده نخست گروه خود، مستقیما به فینال این ماده صعود کرد.

بهمن نصیری در دور مقدماتی روئینگ تک نفره سنگین وزن مردان در گروه خود در رتبه نخست قرار گرفت و مستقیما به فینال این ماده راه پیدا کرد.

در ادامه مسابقات با برگزاری دور مقدماتی روئینگ دونفره سنگین‌وزن مردان عاقل حبیبیان و سیاوش سعیدی در گروه اول مقدماتی در جایگاه دوم قرار گرفتند و به فینال راه پیدا کردند.

هانیه خرسند و نازنین رحمانی در رده دوم مسابقه تعیین خط روئینگ دونفره سنگین‌وزن قرار گرفتند و به مرحله فینال راه یافتند تا در فینال با پاروزنان چین، کره‌جنوبی، تایلند و ژاپن رقابت کنند. زینب نوروزی و کیمیا زارعی هم در گروه اول دور مقدماتی روئینگ دونفره سبک‌وزن بانوان دوم شدند و به فینال این ماده صعود کردند.

مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا از اول تا پنجم آبان ماه در چونگجو کره جنوبی برگزار خواهد شد.
کد N2269395

وبگردی