آفتاب
ووشو قهرمانی جهان - شانگهای؛

مدال طلا برای شهربانو منصوریان و هاشمی/ صعود منصوریان به فینال

مدال طلا برای شهربانو منصوریان و هاشمی/ صعود منصوریان به فینال

در ادامه رقابتهای ووشو قهرمانی جهان دو عضو تیم بانوان ایران موفق به کسب مدال طلا شدند و نماینده سوم بانوان ایران هم به دیدار پایانی راه یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه مبارزات روز دوم از پانزدهمین دوره رقابتهای ووشو قهرمانی جهان که در شانگهای جریان دارد، شهربانو منصوریان در مبارزه نهایی وزن ۷۰ کیلوگرم «کریستینا دی اولویرا» از برزیل را با ضربه فنی شکست داد و به نشان طلا دست یافت. وی  برای صعود به دیدار نهایی پس از یک دور استراحت، «کریستینا نورازووا» از روسیه در ۲ راند متوالی شکست داده بود.

همچنین مریم هاشمی در دیدار پایانی وزن ۷۵- کیلوگرم «پونام» از هند را در دو راند متوالی شکست داد و دومین طلای تیم کشورمان را در این مسابقات به خود اختصاص داد. وی دور نخست استراحت داشت و سپس «حبا محمد»  از مصر را در همان راند نخست با اختلاف امتیاز ۱۲ شکست داده بود.

در وزن ۶۵- کیلوگرم ساندای بانوان نیز الهه منصوریان در مرحله نیمه نهایی «لیدا سلماح» از لبنان را قبل از پایان راند دوم با ضربه فنی از پیش رو برداشت و به دیدار نهایی صعود کرد. وی دور نخست حریفی از فرانسه را شکست داده بود. منصوریان برای کسب مدال طلا فردا به مصاف «اژه شاکر» از ترکیه می رود.

این دوره از مسابقات به مدت چهار روز در چین جریان دارد.
کد N2268579

وبگردی