آفتاب

کشور 1400 جزیره

کشور 1400 جزیره

کشور زیبای تایلند با طبیعتی بکر و بی نظیر سالانه میزبان گردشگران بسیاری از سراسر جهان است.

تایلند سرزمین آزادی است و یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری دنیا به حساب می آید. سواحل بی نظیر، آب های شفاف، تفریحات فراوان، بازارچه های شناور، بناهای تاریخی با شکوه که در گوشه و کنار این کشور زیبا به چشم می خورند و 35 هزار معبد زیبای بودایی سبب شده این کشور که در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته به توریستی ترین کشور این قاره تبدیل شود.

فرهنگ غذایی بی نظیر تایلند از دیگر جاذبه های سفر به این کشور است. غذاهای خاصی چون پد تای، کاری میگو، انبه و برنج و تام یانگ گوی محبوب ترین خوراک های تایلندی از دیدگاه گردشگرانی ست که به این کشور سفر کرده اند. فرهنگ تایلندی ها آمیزه ای از فرهنگ های هند و چین و کامبوج است و مردمانی میهمان نواز و صمیمی هستند. تایلند سرزمین فیل هاست و کالجی مخصوص میمون ها دارد و به طور کلی گونه های جانوری بسیاری در این کشور زندگی می کنند و بازدید از آن ها نیز برای گردشگران بسیار جالب است.


این روزها تایلند به سومین مقصد محبوب ایرانیان برای سفر تبدیل شده است و هم وطنان بسیاری از سراسر ایران برای تفریح و آرامش به این کشور سفر می کنند. شما با پکیج های راز آسمان پایتخت می توانید سفری خاطره انگیز به این کشور رویایی را تجربه کنید.

با تور لحظه آخری بانکوک می توانید به شلوغ ترین و مهم ترین شهر این کشور و پایتخت آن سفر کنید بانکوک که به شهر فرشته ها و شهر جاودانه ها شهرت دارد و بازدید از جاذبه های گردشگری بی نظیر آن می تواند تجربه ای فراموش نشدنی باشد. شهری ساحلی و کوچک در نزدیکی بانکوک قرار دارد که کوچک بودنش از جذابیتش برای سفر کم نکرده است. تفریحات آبی، سواحل زیبای شنی و خوش گذرانی های شبانه سبب شده پاتایا در تمام طول سال مملو از گردشگر باشد و افراد بسیاری این شهر زیبا را برای اقامت و تفریح انتخاب کنند. تور لحظه آخری پاتایا به شما این امکان را می دهد که سفری خاص و تکرار نشدنی را به یکی از زیباترین و هیجان انگیز ترین مناطق جهان و قاره پهناور آسیا تجربه کنید.


کشور تایلند 1400 جزیره را در دل خود جای داده که بزرگ ترین آن ها جزیره زیبا و رویایی پوکت است. سواحل بی نظیر و درخشان پوکت می تواند بهترین مکان برای گذراندن روزهای پر از آرامش باشد. با تور لحظه آخری پوکت می توانید در اقامتگاه های ساحلی فوق العاده این جزیره زیبا اقامت داشته باشید و در رستوران های بی نظیر پوکت طعم غذاهای اصیل تایلندی را بچشید. زیبایی های پوکت به طبیعت آن خلاصه نمی شود این شهر جاذبه های تاریخی بسیاری نیز دارد که برای گردشگران جذابیت فراوان دارند.


به طور کلی تایلند سرزمین تفریح و آرامش است و با سفر به این کشور می توان چند روزی از دغدغه های ذهنی به دور بود و روزهایی با نهایت آرامش را در این مکان سپری کرد. جزیره سامویی، هوا هین، کرابی، چیانگ مای، آیوتا و چانتا پوری از دیگر مناطق توریستی محبوب تایلند هستند که سفر به این شهرها نیز بی شک خاطره انگیز و خاص خواهد بود.
کد N2267601

وبگردی

اخبار مرتبط