آفتاب

بازداشت زن سارق با ۹۶ دستگاه موبایل زائران اربعین در هنگام ورود به کشور

بازداشت زن سارق با ۹۶ دستگاه موبایل زائران اربعین در هنگام ورود به کشور

زنی که ۹۶ دستگاه موبایل زائران اربعین را سرقت کرده بود دستگیر شد.

مهر نوشت: پلیس آگاهی و مأموران یگان‌ویژه در عملیاتی مشترک زنی که تعداد ۹۶ دستگاه تلفن‌همراه زائران را در کشور عراق سرقت کرده بود، شناسایی و هنگام ورود به کشور دستگیر کرد.


سردار علی عظیمی در تشریح این خبر بیان کرد: در راستای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی در پایانه مرزی مهران، گشت اطلاعاتی این تیپ متوجه زنی می شوند که در حال حمل کردن کیف سنگینی بوده لذا به وی مشکوک و نسبت به بررسی موضوع اقدام می کنند که متوجه مقادیر زیادی تلفن همراه و مبلغی وجه نقد می شوند.


وی خاطرنشان کرد: برابر بررسی های به عمل آمده و اعترافات متهمه، وی سعی می‌کرد در مسیر تردد و محل استراحت زائران زن قرار گرفته و با نزدیک شدن به آنها اقدام به تخلیه کیف پول و برداشتن تلفن همراه آنها کند.


فرمانده تیپ سوم امام حسین(ع) یگان‌های ویژه ناجا ادامه داد: طی استعلام اخذ شده از سامانه احراز هویت پایانه مرزی مهران، متهمه سابقه ۱۰ فقره کیف زنی دیگر نیز داشته که به منظور طی مراحل قانونی به پلیس آگاهی مهران تحویل گردید.


از متهمه ۲۱ دستگاه تلفن همراه، هجده میلیون و ششصد هزار ریال وجه نقد و بیست و هشت هزار دینار پول کشور عراق سرقتی کشف شد.


تدابیر لازم به رئیس پلیس آگاهی شهرستان خرمشهر ابلاغ شده تا تمام مالباختگان که در کشور عراق توسط این فرد تلفن‌همراه آنها سرقت شده، شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی تحویل آنها شود.
کد N2267404

وبگردی