حضور فیلم کوتاه «خداحافظ المپیک» در جشنواره فیلم میلان

اکران خصوصی فیلم کوتاه خداحافظ المپیک

در اکران خصوصی «خداحافظ المپیک» نخستین اثر مجتبی پوربخش، از حضور این فیلم کوتاه در جشنواره فیلم میلان خبر داده شد.

به گزارش ایلنا، اکران خصوصی فیلم کوتاه «خداحافظ المپیک» نخستین اثر مجتبی پوربخش (مجری ورزشی تلویزیون) شامگاه چهارشنبه ۱۷ مهرماه و با حضور هنرمندان، ورزشکاران و اصحاب رسانه در پردیس سینمایی مگامال برگزار شد.

فیلم کوتاه «خداحافظ المپیک» نخستین اثر مجتبی پوربخش به‌عنوان تهیه‌کننده و کارگردان است که داستان دختر قایقرانی را روایت می‌کند که در مسیر المپیک با مشکلات عدیدی مواجه می‌شود و...

رامین راستاد، فرج‌اله گلسفیدی، هومن جوادی، مهری آل‌آقا، طاهره عمو‌زاده، اصغر سندوسی، مرتضی قدیری، جابر وثوق، علیرضا شهرستانی و مریم جهانی بازیگران این فیلم هستند.

در ابتدای این مراسم پدرام کریمی مجری تلویزیون که اجرای آن را برعهده داشت، گفت: ما امشب قرار است که از فیلم کوتاه خداحافظ المپیک رونمایی کنیم و این اثر در ژانر ورزش است و همان‌طوری که در جریان هستید، متأسفانه این ژانر در سینمای ایران محجور واقع شده و انشاالله بیشتر از این ژانر چه در قالب مستند و چه در قالب داستانی و... حمایت شود و باعث شود که این ژانر در سینمای ایران رونق بگیرد.

پس از صحبت‌های کریمی، مجتبی پوربخش هم روی صحنه آمد و ضمن خوشامدگویی به حضار، آن‌ها را به تماشای فیلم کوتاه خداحافظ المپیک دعوت کرد.

پس از پخش این فیلم کوتاه، مجتبی پوربخش گفت: همانطوری که دوست خوبم پدرام کریمی به آن اشاره کرد، متأسفانه کمترین توجهات به ژانر ورزش صورت می‌گیرد علی‌رغم اینکه دوستان بسیار خوب من در جشنواره فیلم‌های ورزشی جناب آقای دکتر علوی و جناب آقای رویین‌تن که چندین سال است که با دست خالی این جشنواره را مدیریت می‌کنند، متأسفانه هرگز با کمک‌هایی که به جشنواره‌های دیگر می‌شود مواجه نشدند و به افرادی که می‌خواهند در این ژانر کار کنند کم‌ترین امکانات در اختیارشان قرار می‌گیرد در صورتی که در تمام نقاط دنیا می‌بینیم که ژانر ورزشی به‌عنوان یک ژانر جدی و تأثیرگذار به آن نگاه می‌کنند. به هر حال امیدوارم که از دیدن این فیلم کوتاه لذت برده باشید.

پوربخش در پایان صحبت‌های خود از اکران فیلم خداحافظ المپیک در میلان ایتالیا خبر داد و گفت: شب گذشته به بنده اطلاع دادند با زحماتی که دوستان در جشنواره فیلم‌های ورزشی ایران کشیدند فیلم خداحافظ المپیک در بخش مسابقه جشنواره میلان ایتالیا شرکت خواهد کرد و امیدوارم در آن جشنواره هم بتوانیم موفق باشیم.

پس از صحبت‌های مجتبی پوربخش، عوامل این فیلم با دعوت پدرام کریمی روی صحنه آمدند و هر کدام از آن‌ها از اکران این فیلم ابراز خوشحالی و از مجتبی پوربخش بابت ساخت و تولید این اثر تشکر کردند.
کد N2262172