آفتاب

کامبک دلچسب آرژانتین مقابل آلمان

کامبک دلچسب آرژانتین مقابل آلمان

تیم ملی فوتبال آرژانتین از شکست در دیدار تدارکاتی خارج مقابل آلمان گریخت و به تساوی ۲ بر ۲ دست یافت.


به گزارش ایلنا، تیم های ملی فوتبال آلمان و آرژانتین، چهارشنبه شب در دیداری تدارکاتی به مصاف هم رفتند که این بازی تماشایی با تساوی به اتمام رسید.
این دیدار به میزبانی آلمان و در ورزشگاه «سیگنال ایدوناپارک» برگزار شد. «لیونل مسی» کاپیتان تیم ملی آرژانتین به دلیل محرومیت از حضور در بازی های ملی، در این بازی غایب بود.
مطابق انتظار، بازی با برتری آلمان شروع شد و این تیم با استفاده از توان خط میانی و همچنین سرعت مهاجمان جوان خود در دقیقه پانزدهم با ضربه «سرگئی گنبری» به گل دست یافت.
در دقیقه ۲۲ اشتباه «مارکوس روخو» مدافع باتجربه آرژآنتین سبب شد تا آلمانی ها با کار تیمی زیبا و توسط «کای هاورتس» به گل دست یابد.
در دقیقه ۳۰ ضربه آزاد «هاورتس» به دیرک دروازه آرژانتین برخورد کرد.
تنها موقعیت آرژانتین در نیمه نخست با شوت تماشایی «رودریگو دی پائول» ایجاد شد که ضربه او با بدشانسی به دیرک دروازه آلمان خورد و گل نشد.
در آغاز نیمه دوم، «لیونل اسکالونی» سرمربی آرژانتین تغییراتی در تیم خود ایجاد کرد تا شاید شرایط تغییر کند که این تعویض ها بسیار کارساز بود.
میهمان در نیمه دوم عملکرد بهتری داشت و در دقیقه ۶۶ «آلاریو» با ضربه سر تماشایی، یکی از گل های خورده میهمان را جبران کرد.
نمایش عالی آرژانتین ادامه یافت و در دقیقه ۸۵ «اوکامپوس» دیگر بازیکن تعویضی موفق شد برای این تیم گلزنی کرده و کار را به تساوی ۲ بر ۲ بکشاند.
در نهایت این دیدار تدارکاتی زیبا و پرهیجان با تساوی به اتمام رسید.
کد N2261938

وبگردی

اخبار مرتبط