آفتاب

واژگونی‌های پیاپی و کشته و زخمی شدن 13 نفر

واژگونی‌های پیاپی و کشته و زخمی شدن 13 نفر

جانشین رئیس پلیس راه استان زنجان از کشته و زخمی شدن 13 نفر در حادثه رانندگی صبح امروز خبر داد.سرهنگ محمدعلی عظیمی در گفت‌گو با ایسنا، اظهار کرد: ساعت 4.5 صبح امروز در اتوبان زنجان به قزوین یک دستگاه کامیون واژگون شد که در پی آن یک دستگاه خودرو سواری سمند نیز با این وسیله نقلیه برخورد می‌کند. بعد از این اتفاق یک دستگاه اتوبوس با سمند برخورد و واژگون می‌شود و پس از آن یک دستگاه اتوبوس دیگر با سمند برخورد و واژگون می‌شود که در این حادثه سه تن کشته و 38 نفر در بیمارستان بستری هستند.

وی تصریح‌کرد: البته 29 نفر از طریق آمبولانس به مراکز درمانی منتقل شده بودند که 38 نفر نیز به علت شدت جراحات وارده بستری شده‌ و تحت مداوا قرار گرفته‌اند.

این مسئول با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، افزود: متاسفانه عامل انسانی دلیل بروز بسیاری از حوادث رانندگی است که در برخی موارد خسارات جبران‌ناپذیری را به همراه دارد.

گفتنی است، شب گذشته برخورد یک دستگاه سواری پراید با یک دستگاه سواری مسافربری بین شهری٢ نفر فوتی و ٣ نفر مجروح بر جای گذاشت.

انحراف به چپ سواری پراید، باعث بروز این حادثه شدو این در حالی بود که سواری سمند با ٣ نفر سرنشین از مبدا ابهر به مقصد خدابنده در حال تردد بوده است.
کد N2259070

وبگردی