آفتاب

سارق پژو فقط دو ساعت خوشحال بود!

سارق پژو فقط دو ساعت خوشحال بود!

رکنا نوشت: سارق خودرو که پژو ۴۰۵ را در سعادت آباد به سرقت برده بود دو ساعت بعد به دام افتاد.

رئیس کلانتری ۱۴۰ باغ فیض از دستگیری سارقی که با همدستش یک دستگاه خودروی سواری را سرقت کرده بودند، خبر داد و گفت: متهم ۲ ساعت پس از سرقت دستگیر و در کلانتری به ۱۵ فقره سرقت اعتراف کرد.

سرهنگ "سیف اله نوایی" بیان داشت: ساعت ۲۱ شب گذشته بیست و ششم شهریور ماه امسال مردی با مراجعه به کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس اظهار کرد که خودروی سواری ۴۰۵ اش که در کنار خیابان علامه محله سعادت آباد بوده، سرقت شده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه سرقت خودرو توسط ماموران کلانتری در سامانه پلیس ثبت و به کلیه گشت های انتظامی کلانتری ها وقوع سرقت اعلام شد، گفت: ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه یعنی ۲ ساعت پس از اعلام سرقت خودرو، ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۴۰ باغ فیض خودرو موصوف را مشاهده و موفق شدند در عملیات پلیسی خودرو را متوقف و راننده آن را دستگیر کنند.

سرهنگ نوایی با اشاره به اینکه متهم به همراه خودروی کشف شده به کلانتری منتقل شد، ادامه داد: متهم در تحقیقات پلیسی به جرم ارتکابی اعتراف و اظهار داشت: خودروی سرقتی را با همکاری همدستش سرقت کرده است.

کلانتر محله باغ فیض افزود: متهم در کلانتری به ۱۵ فقره سرقت با همکاری همدستش اعتراف و نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

وی ابراز کرد: دستگیری متهم دوم پرونده در دستور کار قرار دارد.

سرهنگ نوایی در پایان از شهروندان خواست: هنگام پارک خودرو، وسیله نقلیه خود را به تجهیزات ایمنی اعم از قفل فرمان و قفل پدال مجهز کنید.
کد N2248224

وبگردی