دانلود جدید ترین فیلم و سریال های ایرانی از سایت upTVs

دانلود جدید ترین فیلم و سریال های ایرانی, دانلود فیلم ایرانی, دانلود فیلم خارجی ,دانلود فیلم تگزاس 2,دانلود مانکن

جدید ترین فیلم و سریال های ایرانی و خارجی را میتوانید از وب سایت آپ تی وی دانلود کنید.

فیلم ایرانی


آپ تی وی با انتشار و فروش فیلم های فاخر ایرانی که توسط تهییه کننده در اختیار این سایت قرار داده شده است تا بتوان این فیلم ایرانی را خارج از سینما و بصورت حلال و قانونی دید  توانسته با افتخار به پیشرفت هرچه بیشتر سینمای ایران کمک کند و برای کمک به عرصه سینما روز به روز در این کار به جلو برود . تا با دیدن آثار قانونی هم به پیشرفت قانونی و حلال دانلود فیلم ایرانی کمک کند و هم باعث تعالی فیلم ایرانی شود . که اکنون شاهد آن هستیم که آثار سینمایی بعد از حدود شش ماه که از اکران آن گذشته است به شبکه خانگی می آید و همزمان با انتشار نسخه فیزیکی نسخه دیجیتال آن هم عرض می شود.
سریال مانکن


مانکن سریالی ایرانی و در ژانر اجتماعی محصول سال 1398 ایران به کارگردانی حسین سهیلی زاده است .  در این سریال بازیگران سرشناسی چون چون محمدرضا فروتن ، مریلا زارعی  ، نازنین بیات ، امیرحسین آرمان ، فرزاد فرزین  ،لیندا کیانی  ، الهام پاوه نژاد  ، شبنم قلی خانی  ، حسین پاکدل  ، نفیسه روشن و ... به ایفای نقش پرداخته اند . موضوع سریال مانکن در مورد عشقی بزرگ است که دشمنانی مخوفتر در سدد خراب کردن آن هستند . شما می توانید با جستجوی دانلود سریال مانکن ، این سریال محبوب رو از سایت آپ تی وی دانلود کنید. کاوه که خیلی همتارو دوست داره ولی به همتا میگه که باید این رابط رو تمومش کنیم همتا خیلی ناراحت میشه کاوه با صوفیا عقد میکنن صوفیا پول میده بهش بعد عقد میگه فرداشب مراسم عروسی داریم منتظرتم کاوه میگه نمیام صوفیا میگه مگه باخودته که نیای من تورو خریدم میفهمی بابتت پول دادم  .ازاین به باد فقط عاشق منی...
فیلم تگزاس 2


همونطور که تو قسمت اول تگزاس دیدیم : ساسان به تگزاس رفته بود و برای بهرام از تگزاس تعریف میکرد که من اینجا بازیکن بزرگی هستم و بهرام رو هوایی میکنه که به تگزاس بره. بهرام برای اینکه بتونه اقامت دانلود فیلم تگزاس 2 رو بگیره مجبور میشه که با یه زن تگزاسی ازدواج کنه و ساسان اونو با زنی آشنا میکنه که داره زایمان میکنه و بچه دار میشه بهرام بعد از ورود به تگزاس بلیط بخت آزمایی میخره که از شانس خوبش برنده کلی پول میشه ولی پی میبره که ساسان بهش دروغ گفته و اصلا اونجا فوتبال بازی نمیکنه و سرایدار بازیکن سابق فوتبال برزیل پله است . از طرفی ساسان دختری رو دوست داره که تو یه کافه کار میکنه ولی اون دختر بخاطر بدهی های برادرش باید با رئیس یه کارتل مواد ازدواج کنه در نتیجه ساسان برای پول های برنده شده بهرام تو بخت آزمایی نقشه هایی میکشه. 


در انتها توصیه می کنیم برای دانلود فیلم خارجی و دانلود جدید ترین فیلم و سریال های ایرانی به وب سایت www.uptvs.com مراجعه کنید.

کد N2247707