آفتاب

اجاره آپارتمان مبله در تهران

اجاره آپارتمان مبله در تهران

یکی از شیوه های به اصطلاح جدید درباره اسکان در شهر تهران و در شهر های مختلف ایران اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران است...

یکی از شیوه های به اصطلاح جدید درباره اسکان در شهر تهران و در شهر های مختلف ایران اجاره آپارتمان مبله  ارزان در تهران  است اما یکی از راه های دیگر که از سن بیشتری نیز بر خوردار می باشد استفاده از هتل ها در هنگام سفر به تهران و سایر شهر ها و حتی در خارج از کشور مثل استانبول می باشد. ما در ادامه مطلب های خود می خواهیم به تفاوت این دو شیوه اسکان در حین سفر به شهر تهران و یا دیگر شهر ها اشاره کنیم .


تفاوت آپارتمان مبله و هتل در حین سفر :

هتل ها دارای شرایط خاصی برای اجاره می باشند و به این صورت است که شما با توجه به شرایط دلخواهی که دارید می توانید به طور مثال از هتل بخواهید تا در هر سه وعده غذایی برای شما غذا را تهیه کند زیرا اتاق های داخل هتل ها فاقد آشپز خانه می باشد و وعده های غذایی به حالت سرویس های خواسته شده شما یا به داخل اتاق شما آورده می شود و یا در داخل رستوران هتل سرو می شود .

. هتل دارای اتاق های تقریبا کوچک اما بسیار شیک است و به تناسبی که میزان ستاره های هتل افزایش پیدا می کند به درجه شیک و تمیز بودن آن نیز اضافه می شود . در داخل اتاق های هتل دیگر اتاق دیگری وجود ندارد و به تناسب افرادی که می توانند در داخل اتاق اسکان داشته باشند تخت خواب های دو نفره یا تک نفره قرار داده می شود . اکثر هتل ها اتاق هایی از بین یک تا سه نفره دارند و تعداد افراد بیشتری نمی توانند در یک اتاق در کنار یکدیگر باشند .

. هتل ها به صورت روزانه اتاق های خود را تمیز می کنند و نظافت می شوند و در هنگام نظافت ، تمامی رو تختی ها و رو بالشی ها جا به جا شده و مرتب می شود .

. در آپارتمان مبله برای سرو غذا شرایط خاصی وجود ندارد و شما نمی توانید در خواست سرو غذا از مالک یا از نگهبان ساختمان یا از کارمند داشته باشید اما آپارتمان مبله به دلیل این که یک واحد کامل است دارای آشپز خانه می باشد و در داخل آن تمامی وسایل مورد نیاز برای آشپزی قرار داده می شود و شما در صورت خواستن می توانید  به آشپزی بپردازید و حس کنید که در منزل شخصی خود در حال استراحت هستید .

. واحد های مبله به این صورت می باشند که کوچک ترین ان ها سوئیت است که بدون اتاق خواب است و در داخل آن تخت خواب قرار دارد و به طور کلی به همین صورت بزرگ تر می شوند یعنی به صورت یک خوابه ،  دو خوابه و .. در می آیند . شما در حین اجاره این آپارتمان های مبله با توجه به تعداد نفراتی که دارید می توانید واحد مبله ای را اجاره کنید که متناسب با تعداد نفرات شما باشد و در صورت نیاز می توانید هر کدام برای خود یک اتاق خواب داشته باشید .

. واحد های مبله نیز همانند هتل ها در هنگام تحویل به مشتری به طور کامل نظافت شده اند اما به این صورت نمی باشند که به صورت روزانه نظافت شوند بلکه تا زمانی که مهمان در داخل واحد مبله قرار ارد کلید واحد در درست مهمان است و هیچ کس به داخل واحد وارد نمی شود مگر این که خود مهمان در خواست تمیز شدن واحد را داشته باشد که در این صورت کامند برای تمیزکردن واحد می آید و در ازای آن هزینه بیشتری را دریافت می کند .


راه های اجاره آپارتمان مبله در استانبول :

برای این که شما بتوانید به اجاره آپارتمان مبله در استانبول یا در سایر شهر ها بپردازید راه های بسیار مختلفی وجود دارد اما یکی از این ساده ترین راه ها که نیاز به هزینه و صرف وقت زیادی ندارد استفاده از اینترنت است . به این صورت که شما می توانید در داخل گوگل عبارت اجاره آپارتمان مبله در تهران و یا استانبول را سرچ کنید و پس از ان نتایج به دست آمده را مشاهده کنید . پس از جستجوی این بارت سایت هایی که در تهران مشغول به اجره آپارتمان مبله هستند برای شما بالا می آیند و شما می توانید در داخل این سایت ها به تماشای عکس های واحد های مبله بپردازید و اطلاعات و جزئیات ان ها را مشاهده کنید . پس از انتخاب واحد مورد نظر خود می توانید شماره تماس داخل سایت را یاد داشت کرده و با ان تماس بگیرید و واحد مورد نظر خود را برای تاریخ مورد نیازتان رزرو کنید .
کد N2238076

وبگردی