آفتاب
رحمانی فضلی در حاشیه جلسه هیئت دولت:

هیچ مشکل امنیتی برای مراسم‌های عزاداری محرم پیش‌بینی نمی‌کنیم

هیچ مشکل امنیتی برای مراسم‌های عزاداری محرم پیش‌بینی نمی‌کنیم

وزیر کشور درخصوص هماهنگی ها و اقدامات انجام شده در تدارکات ایام محرم، گفت:هیچ مشکل امنیتی را در این ایام پیش بینی نمی کنیم؛ تمهیدات لازم را در نظر گرفته ایم.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه نشست هیئت دولت اظهار داشت: در کارگروه های استان ها توجه بر این است که سیاست‌های دولت، مصوبات دولت و کارگروه های رفع موانع تولید و ایجاد تسهیلات  و رسیدگی به مشکلات و معضلات واحدهایی تولیدی در اسرع وقت صورت گیرد.

وی افزود: نشست‌هایی با بخش خصوصی تحت عنوان جلسات مستمر با اتاق های بازرگانی داریم، این مسائل پیگیری می‌شود؛ استانداری‌ها در خصوص مشکلات و موضوعات اصلی تولید در استان ها، به صورت واحد هماهنگ کننده عمل می‌کنند؛ در وزارت کشور هم ما تحت عنوان هماهنگی امور اقتصادی این موضوع را پیگیری می‌کنیم که امیدواریم نقش خوبی داشته باشیم.

وزیر کشور در پاسخ به سوالی درخصوص هماهنگی ها و اقدامات انجام شده در تدارکات ایام محرم، گفت: انتظامات، ایجاد تسهیلات برای برگزاری مراسم در اماکن، سطح خیابان ها و امنیت به صورت عام و مراسم ایام ماه محرم بر عهده وزارت کشور است، شورای امنیت تاکنون در دو جلسه این موضوع را بررسی کرده است و شورای تامین در استان ها نیز جلساتی را در این زمینه برگزار کرده است؛ به امیدخدا هیچ مشکل امنیتی را در این ایام پیش بینی نمی کنیم؛ تمهیدات لازم را در نظر گرفته ایم.

رحمانی فضلی در پایان در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه زلزله زدگان کرمانشاه هنوز در کانکس ها زندگی می کنند یا خیر، خاطرنشان کرد: خیر دیگر شرایط اینطور نیست.
کد N2236039

وبگردی