آفتاب
مهدی تاج عنوان کرد:

گزارش ناظران پنج دقیقه بعد از بازی می‌رسد

گزارش ناظران پنج دقیقه بعد از بازی می‌رسد

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد که گزارش ناظران بازی در لیگ نوزدهم پنج دقیقه بعد از پایان سوت بازی به فدراسیون می رسد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تاج در مراسم معرفی برترین های فصل هجدهم لیگ برتر گفت: در پایان لیگ فصل گذشته جلسات بسیار زیادی را در پایان جام حذفی در جاهای مختلف داشتیم و با اهالی فوتبال صحبت کردیم. همه ارکان خواهان تفاوت در لیگ امسال با سالهای گذشته بودند. اتفاقی که همه دنبال آن بودند. خوشبختانه وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال به همراه باشگاه ها تلاش مضاعفی داشتند تا ورزشگاه ها به نحو احسن بازسازی شوند.

وی ادامه داد: در همین بازی پرسپولیس و پارس جنوبی ایراداتی وجود داشت اما باید بگویم که بلیت فروشی الکترونیکی شده است تا پرسپولیس و استقلال در ادامه راه بتوانند با رفع نقایص پذیرای هواداران خود باشند.

مهدی تاج ادامه داد: باید شرایط متفاوت می شد. ما باید از شرایط موجود عبور می کردیم. نظام هماهنگی الکترونیکی فوتبال انجام شده است. بالافاصله پس از پایان بازی ها گزارش ناظران بازی پنج دقیقه بعد از سوت بازی به فدراسیون فوتبال رسید. همه چیز الکترونیکی شده است تا بتوان  تصمیم گرفت چه اتفاقی در فوتبال می افتد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد نقایص برخی ورزشگاه ها تاکید کرد: ما باید سالهای قبل این مشکلات را برطرف می کردیم و نباید پویشی به وجود می آمد تا این مشکلات حل شود. این مشکلات امسال حل شد.
کد N2233009

وبگردی