آفتاب
کاتب در گفت‌وگو با ایلنا:

متخلفان اقتصادی باید در انتظار مجازات باشند

متخلفان اقتصادی باید در انتظار مجازات باشند

یک نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برخورد با فاسدان اعتماد عمومی را بازمی‌گرداند اما باید مراقب باشیم که به حیثیت کسی لطمه نزنیم.

غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره روند برخورد با مفسدان اقتصادی و اینکه این برخوردها چه تاثیری بر جامعه خواهد گذاشت، بیان کرد: هر اقدامی در سایه عقلانیت و منطق صورت گیرد بسیار درست و می‌تواند آثار مثبتی به همراه داشته باشد.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: شرایط کشور بسیار خاص است و هر فردی که تخلف اقتصادی انجام می‌دهد و به بیت‌المال دست‌اندازی می‌کند باید با اشد مجازات رو‌به‌رو شود.

وی خاطرنشان کرد: این را هم باید در نظر بگیریم اگر خدایی ناکرده در برخورد با افراد تفریطی صورت گیرد و آبروی مردم برود، ما باید در پیشگاه خداوند پاسخگو باشیم.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید مراقب باشیم به واسطه مسائل سیاسی به حیثیت افراد آسیب نزنیم و با منطق برخورد کنیم.

وی با بیان اینکه هرکسی تخلف کند باید منتظر برخورد باشد، عنوان کرد: افرادی که تخلف می‌کنند باید بدانند با مجازات رو‌به‌رو هستند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر با متخلفی برخورد شود، اعتماد عمومی افزایش می‌کند اما همان‌طور که گفتم باید مراقب افراط و تفریط‌ها بود تا بی‌اعتمادی ایجاد نشود.
کد N2232991

وبگردی