آفتاب
مراسم تشییع ناصر احمدی برگزار شد

نسل طلایی دوبله ستاره‌ای دیگر را به آسمان سپرد + ویدئو

نسل طلایی دوبله ستاره‌ای دیگر را به آسمان سپرد + ویدئو

پیکر ناصر احمدی ـ دوبلور و گوینده پیشکسوت ـ صبح جمعه (یکم شهریور ماه) پس از تشییع، با حضور چهره‌های شاخص هنری به خاک سپرده شد.

به گزارش ایسنا، مراسم تشییع پیکر ناصر احمدی، دوبلور و گوینده باسابقه رادیو و تلویزیون که با صدای ماندگارش خاطرات بسیاری را در ذهن مخاطبان به یادگار گذاشت، صبح امروز ساعت ۹ از مقابل صداوسیمای مرکز البرز در شهر کرج به طرف قطعه هنرمندان بهشت سکینه(س) تشییع و به خاک سپرده شد.
به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، در مراسم تشییع این هنرمند علاوه بر مردم هنردوست، همکارانش همچون نصرالله مدقالچی، جلال مقامی، ناهید امیریان، جواد پزشکیان، امیر محمد صمصامی، حسین بیگی، اردشیر منظم، شهردادبانکی و فرهنگ جولایی، مجتبی نقی‌یی مدیر واحد دوبلاژ معاونت سیما و برخی دیگر از مدیران سازمان صداوسیما حضور داشتند.
اجرای مراسم تشییع را بیگی به عهده داشت و از بین همکاران قدیمی آن مرحوم ابتدا نصرالله مدقالچی پشت تربیون رفت و به بیان خاطراتی از نجابت و صدای پرطنینش پرداخت.
امیریان از مهربانی و سواد بالای او سخن گفت.
مقامی نیز با ذکر خاطره‌ای از خواندن خبر این گوینده خبر از هوش و استعداد وی در دوبله صحبت کرد.
صمصامی از مرحوم احمدی به عنوان استاد خود در دوبله یاد کرد و از حسن رفتارش گفت.
همچنین هلالی هم از فعالان حوزه خبر، مطالبی درخصوص ذکاوت و هوش ناصر احمدی بیان کرد.
به گزارش ایسنا، مراسم ترحیم ناصر احمدی، روز یکشنبه سوم شهریور  از ساعت۱۴ تا ١٥:٣٠ در مسجد بلال سازمان صدا و سیما برگزار می شود.
ناصر احمدی ـ دوبلور پیشکسوت و گوینده قدیمی رادیو ـ صبح پنجشنبه (۳۱ مرداد) پس از تحمل مدت‌ها بیماری در بیمارستان درگذشت.
کد N2232125

وبگردی