آفتاب

اجاره آپارتمان مبله در تهران : راهکاری برای اسکان در سفرهای تابستانی

اجاره آپارتمان مبله در تهران : راهکاری برای اسکان در سفرهای تابستانی

همان گونه که می دانید، هم اکنون درتابستانه نوروز قرار داشته و تعطیلات تابستانی، به عنوان فرصتی فوق العاده برای سفرهای تابستانی به شمار می رود.

همان گونه که می دانید، هم اکنون درتابستانه نوروز قرار داشته و تعطیلات تابستانی، به عنوان فرصتی فوق العاده برای سفرهای تابستانی به شمار می رود. بسیاری از مردم عزیز در سرتاسر کشور، تهران را به عنوان مقصد سفرهای تابستانی  برگزیده و بار سفر می بندند. با این حال یکی از چالش هایی که بسیاری در این سفرها با آن مواجه هستند، دغدغه اسکان در تهران است؛ مشکلی که «تهران سوئیت» با اجاره آپارتمان مبله در تهران درصدد رفع آن برآمده است.


اجاره آپارتمان مبله در تهران به چه معنا است ؟

حتما بارها شده که در مسافرت به یک شهر خاص، آرزو داشته اید که «ای کاش ما یک خانه در این شهر داشتیم!». استارتاپ تهران سوئیت اخیرا برای رفع این مشکل کوشیده و سعی کرده که با اجاره روزانه خانه در تهران, اماکن اقامتی را در اختیار مسافرین محترم سراسر کشور قرار دهد. به زبان ساده تر شما می توانید یک آپارتمان مبله را برای مدت خاصی در هرجای تهران اجاره کنید.

شرایط اجاره سوئیت مبله در تهران

همانند هرگونه کاری، اجاره روزانه آپارتمان در تهران نیز تابع شرایط و قوانین خاص خودش است. از جمله قوانین «تهران سوئیت» برای اجاره آپارتمان مبله در تهران این است که حتما باید خانواده باشید. (ارائه مدارک شناسایی و مخصوصا محرمیت الزامی است.) هم چنین تهران سوئیت از اجاره سوئیت مبله در تهران به منظورهایی که با شرع و عرف سازگاری ندارند(مثل جشن و مهمانی و دورهمی و ...) جدا معذور است.


برای اجاره سوئیت در تهران چه باید کرد؟

اگر شما نیز قصد سفر به تهران را دارید، کافی است که جهت اجاره روزانه سوئیت در تهران موارد زیر را برای ما ارسال فرمایید:

• تاریخ ورود

• مدت اقامت

• تعداد نفرات

• منطقه موردنظر

مسئول پاسخگویی شرایط شما را برای اجاره سوئیت در تهران بررسی کرده و بلافاصله به شما پاسخ خواهد داد.

قیمت اجاره آپارتمان مبله در تهران تابع چه مواردی است؟

سوال بسیاری از عزیزانی که قصد اجاره سوئیت در تهران روزانه را دارند، همین بحث قیمت اجاره سوئیت در تهران است. در پاسخ بایستی باید بگوییم که قیمت اجاره آپارتمان مبله در تهران به عوامل مختلفی بستگی داشته که از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

منطقه مورد نظر شما

اهمیت فراوانی دارد که شما چه منطقه ای را برای اجاره روزانه خانه در تهران در نظر گرفته اید. اگر منطقه موردنظر شما جزء مناطق شمال تهران و مناطق مرفه شهر باشد، طبیعی است که قیمت اجاره سوئیت در تهران به تبعیت افزایش خواهد داشت. البته در مورد منطقه معمولا توصیه می شود که سعی کنید که در محدوده ای آپارتمان مبله اجاره کنید که به محلی که با آن سر و کار دارید نزدیک باشد. مثلا اگر محلی که با آن کار دارید (اعم از نمایشگاه، بیمارستان و ...) واقع در غرب تهران است، سعی کنید که در همان غرب تهران یک آپارتمان مبله اجاره نمایید.


تعداد روزهای شما برای اجاره

تعداد روزهای مورد نظر شما برای اجاره سوئیت مبله در تهران نیز از دیگر آیتم های بسیار موثر و تاثیرگذار در بحث قیمت اجاره سوئیت در تهران است. به صورت یک قانون سرانگشتی و کلی می توان گفت که هرچه تعداد روزها بیشتر باشد، قیمت روزانه کاهش خواهد یافت؛ به عنوان مثال اگر بخواهید یک آپارتمان مبله را برای یک ماه اجاره کنید، به نسبت اجاره روزانه بایستی قیمت کمتری بپردازید.

امکانات سوئیت مبله مدنظر شما

ممکن است که یک مسافر بخواهد یک آپارتمان مبله لوکس در تهران اجاره کند و از سوی دیگر مسافری دیگر به اجاره سوئیت ارزان در تهران نیز راضی باشد. امکانات مختلفی در درون یک سوئیت مبله در تهران وجود داشته که سبب اختلاف قیمت آن می گردد. مثلا اگر شما بخواهید از یک یخچال ساید بای ساید استفاده نموده و یا تلویزیون LED و ماکروفر پیشرفته در واحد وجود داشته باشد، بالطبع باید هزینه بیشتری برای اجاره روزانه خانه در تهران بپردازید.


پارکینگ

یکی از مهم ترین آیتم هایی که باید در اجاره سوئیت مبله در تهران حتما مورد توجه خود قرار دهید، وجود و یا عدم وجود پارکینگ است. پارکینگ همیشه یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن دقت داشته باشید. اگر با خودرو شخصی به تهران سفر می کنید، بهتر است واحد مبله ای را برای اجاره در تهران انتخاب کنید که حتما از پارکینگ مناسبی برخوردار باشد تا بتوانید خودرو خود را به راحتی به داخل ساختمان آورده و خیالتان از بابت امینیت خودرو راحت باشد.

دسترسی ها

یکی از نکات خیلی خیلی مهمی که باید در اجاره آپارتمان مبله تهران به آن توجه داشته باشید، بحث دسترسی های سوئیت مبله در تهران است. اگر زیاد با تهران آشنا نیستید و دوست دارید که هزینه های حمل و نقل شما تا حد امکان کاسته شود، بهتر است واحدی را جهت اجاره روزانه خانه در تهران انتخاب فرمایید که از لحاظ دسترسی مناسب تر است. یعنی نزدیک به مترو، اتوبوس و یا خطوط تندرو BRT باشد تا دیگر از این لحاظ اذیت نشوید.

هم اکنون با ما تماس بگیرید

کارشناسان «تهران سوئیت» به جهت مشاوره و راهنمایی درباره اجاره سوئیت در تهران در خدمت شما هستند. کافی است که هم اکنون سری به سایت ما به آدرس tehransuite.com زده و از کارشناسان ما برای اجاره خانه مبله در تهران مشاوره بگیرید منتظر شما هستیم.
کد N2224224

اخبار مرتبط

تازه های خبری