آفتاب

کنایه محسن هاشمی به احمدی‌نژاد در حاشیه انتخابات شورایاری‌ها

کنایه محسن هاشمی به احمدی‌نژاد در حاشیه انتخابات شورایاری‌ها

تسنیم نوشت: رئیس شورای شهر تهران در حاشیه بازدید از مسجد فخریه یکی از محلات برگزاری انتخابات شورایاری‌ها کنایه‌ای را به احمدی‌نژاد در ارتباط با صحبت‌های وی در خصوص امام زمان زد.

همزمان با آغاز پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌های محله تهران، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران به همراه علی اعطا، مجید فراهانی از اعضای شورای شهر تهران و همچنین احمد مسجد جامعی رئیس ستاد هماهنگی شورایاری‌ها با حضور در مسجد فخریه در محله منیریه در منطقه ۱۱ از فرآیند رای‌گیری در این دوره از انتخابات بازدید کردند.

محسن هاشمی با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از ابتدای صبح (۸صبح) با حضور در محله کاشانک و در یکی از مساجد این محله رای خود را به صندوق انداخت، گفت: توصیه می‌کنم که شهروندان نیز با حضور در محلات خود رای خود را به صندوق بیندازند.

او ادامه داد: این انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد و در واقع به گونه‌ای طراحی شده است که افراد می‌تانند فقط یک بار اقدام به انتخاب کاندیدای مورد نظر خود و رای‌گیری کنند و اقدام به رای‌دادن کنند.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: خوشحالیم که توانستیم در کنار همکارانمان و شهروندان تهرانی پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌ها را نیز برگزار کنیم و در واقع توصیه من این است که افراد در محلات خود رای بدهند.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌ها در ۳۵۲ محله و در دو صندوق برای اقلیت‌های دینی برگزار خواهد شد ضمن اینکه ۱۷۰۴ صندوق در نظر گرفته شده است.

هاشمی در ادامه با اشاره به اینکه ۱۲ هزار و ۳۱۳ نفر در این دوره از انتخابات به عنوان کاندیدا شرکت کرده‌اند گفت: ۳۱۳ نفر از یاران امام زمان هستند و در اینجا خوب است یادی هم کنیم از کسی (احمدی‌نژاد) که بارها به این موضوع اشاره داشت.
کد N2215893

وبگردی