آفتاب

حال يك بازيگر پيشكسوت سينما بد است

حال يك بازيگر پيشكسوت سينما بد است

ولی‌الله شیراندامی کارگردان و بازیگر پیشکسوت تئاتر این روزها شرایط جسمانی مناسبی ندارد و این شرایط به حدی است که به گفته همسرش، حدود یک ماه است حتی قادر به غذا خوردن نیست.

به گزارش آفتاب، خبرگزاري مهر نوشت: ولی‌الله شیراندامی کارگردان و بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون ایران که در یک سال اخیر درگیر بیماری دیابت بوده، این روزها با وخیم‌تر شدن وضعیت جسمي اش، شرایط مطلوبی ندارد و قادر به حرکت نیست.
شیراندامی که به‌سختی قادر به صحبت کردن است، در جملاتی کوتاه گفت: اصلاً خوب نیستم و روی تخت افتاده‌ام و نمی‌توانم حرکت کنم.
همسر ولی‌الله شیراندامی نیز درباره وضعیت جسمانی او توضیح داد: وضعیت بیماری دیابت آقای شیراندامی وخیم‌تر شد و پای او به دلیل شدید شدن بیماری بهبود پیدا نکرده و وضعیت به گونه‌ای است که به گفته پزشک معالجش، احتمال قطع پا هم وجود دارد.
وی اظهار کرد: آقای شیراندامی علاوه‌بر دیابت و ناراحتی قلبی، به دلیل مشکل نای، حدود یک ماه است که قادر به خوردن غذا نیست و همین موضوع نیز باعث ضعیف‌تر شدن او شده است.
همسر این هنرمند پیشکسوت تأکید کرد: آقای شیراندامی بسیار ضعیف شده و قادر به حرکت کردن نیست و به لحاظ جسمانی اصلاً شرایط خوبی ندارد.
کد N2213581

وبگردی