آفتاب

معاون علمی فناوری رئیس جمهور از الکامپ بازدید کرد

معاون علمی فناوری رئیس جمهور از الکامپ بازدید کرد

معاون علمی رئیس جمهور با اشاره به استقبال مردم از خدمات استارت آپ ها و اپلیکیشن های موبایلی گفت: این کسب و کارها می توانند خدمات را به صورت ارزان، باکیفیت و در دسترس به مردم ارائه کنند.

سورنا ستاری معاون علمی فناوری رئیس جمهور ظهر امروز از بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ تهران بازدید کرد.


وی با بیان اینکه برای بار چهارم در این نمایشگاه حضور داشته و خوشحالم سال به سال فعالیت استارت آپ ها در این نمایشگاه‌ها مطلوب می‌شود، گفت: رشد استارت آپ ها به توسعه اشتغال و بالندگی اکوسیستم نوآوری کشور کمک می‌کند و بر این اساس ما باید راه‌های بیشتری را برای حمایت از آنها پیدا کنیم.


ستاری با تاکید بر اینکه موضوع حمایت از ساختار شرکت‌های استارت آپی تنها حمایت‌های مالی نیست، گفت: هیچ استارت آپی با وام شکل نمی‌گیرد و نیاز به سرمایه گذاری دارد بنابراین تلاش ما این است که بتوانیم ظرفیت و بستر جذب سرمایه گذار برای استارت آپ ها هموار کنیم.


وی با تاکید بر استقبال مردم از اپلیکیشن‌های جدید و خدمات ارزان و قابل دسترس این نرم افزارهای کاربردی گفت: فعالیت بخش خصوصی و کسب و کارهای نو در حوزه اپلیکیشن به این معنی است که خدماتی که از سوی دولت گران بوده و یا غیرقابل دسترس است ازسوی استارت آپ ها و اپلیکیشن‌های بومی به صورت ارزان و قابل دسترس به مردم ارائه می‌شود.


ستاری تاکید کرد: شکستن ساختار دولتی و سنتی زمان بر است و نیاز به عزم راسخ و اراده جدی دارد.


مهر
کد N2213062

اخبار مرتبط

تازه های خبری