کوچ به مهرشهر کرج

خرید آپارتمان, خرید آپارتمان در مهرشهر کرج,سایت املاک ساکنین,مشاوره در زمینه سرمایه گذاری های ملک در کرج,خرید ملک در کرج, خرید ملک در مهرشهر کرج,خرید خانه در مهرشهر

با پیشرفت تکنولوژی و نیز افزایش روز افزون سبک زندگی مدرن و دیجیتالی، نیاز اقشار مختلف جامعه به زندگی در شهرهای بزرگ و کسب درآمد در این شهرها به تبع آن ها افزایش می یابد.

تهران به عنوان یک کلانشهر و شهری دیجیتال، مهمترین گزینه این سالها برای مهاجرت قشرهای مختلف از شهرهای مختلف به این شهر بوده است. برای این قشر، کسب درآمد مناسب، سطح زندگی بالا و با کیفیت، استفاده از امکانات موجود فرهنگی، تفریحی و هنری و رفاهی از اولویت ها برای مهاجرت به شهرهای بزرگ هستند. در این مورد نیز تهران نسبت به دیگر کلانشهرها به دلایل متعدد و مختلف پیشی گرفته است. اما در حال حاضر تهران با چالش های زیادی در این زمینه مواجه شده است که افزایش چشمگیر جمعیت و تراکم بیش از حد که عواملی نظیر ترافیک، آلودگی، عدم تناسب در کیفیت زندگی و سطح درآمد را شامل شده است که برای بسیاری این موانع به وجود آمده طاقت فرسا و سخت شده است. در کنار این موارد می توان به افزایش سرسام آور قیمت مسکن در تهران اشاره کرد که باعث شده است برای بسیاری از اقشار جامعه این حجم از قیمت اجاره و خرید مسکن بیش از حد باشد که با نسبت درآمد آنها جور در نمی آید. از طرفی به دلیل وجود شغل و درآمد در تهران حاضر نیستند منبع درآمد خود را از دست بدهند بنابراین این قشر اولین جاهایی که به ذهن شان می رسد، زندگی در شهرهای اطراف تهران است به صورتی که کار خود در تهران را نیز از دست ندهند. یکی از این شهرها که کیفیت زندگی مناسب تری نسبت به دیگر شهرهای هم جوار تهران دارند، کرج می باشد که این روزها شاهد مهاجرت قشرهای مختلف از تهران به کرج هستیم. حال در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم و علت های مختلف و نیاز ها را در این مهاجرت بیان می کنیم.

چرا کرج گزینه اول خریداران ملک در کرج مهرشهر است


همانطور که در مقدمه گفته شد، دلایل متعددی می تواند بر مهاجرت از تهران به کرج دخیل باشد. که مهمترین آن ها را افزایش بی سابقه قیمت مسکن در تهران اشاره کردیم. اما در اینجا بحث خواهیم کرد که چرا کرج بعنوان اصلی ترین گزینه برای این مورد معمولا انتخاب می شود؟ این موضوع را می توان در ترافیک های اغلب سنگین که در مسیر تهران به کرج و یا در خود محله های کرج در زمان عصرها اتفاق می افتد به وضوح دید که نشان دهنده حجمی از ساکنین در کرج است که بعضا کار خود را در تهران دارند.

شاید یکی از اصلی ترین دلایل در این مورد، نزدیکی سطح و سبک زندگی در بعضی از محله های کرج، نسبت به تهران است. احتمالا در میان شهرهای نزدیک تهران این کرج است که می تواند در امکانات موجود و خانه های مرغوب با قیمت مناسب تر و اجاره و خرید مسکن با صرفه اقتصادی بهتر، از دیگر شهرها سبقت بگیرد. اتوبان های چندگانه که کرج را به راحتی به تهران وصل می کند و وجود حمل و نقل عمومی مثل خط مترو مناسب می تواند یکی دیگر از دلایل انتخاب کرج به عنوان سکونت و زندگی از طرف قشری از جامعه تهران باشد. از طرفی دسترسی به آب و هوای مناسب تر در محدوده جغرافیایی کرج یکی دیگر از برتری این شهر برای سکونت می باشد. دسترسی سریع به جاده چالوس و شمال کشور از یک سمت و دسترسی به مناطق ییلاقی و خوش آب و هوا مثل کردان کر ج، طالقان و… می تواند بر میزان جذابیت این شهر برای خرید مسکن و یا سرمایه گذاری های متعدد در مسکن بیافزاید.

به خصوص برای افرادی که مبتلا به بیماری های تنفسی هستند و نیازمند یک مکان مناسب با هوای بهتر هستند مناطق اطراف کرج را برای ادامه زندگی ممکن است انتخاب کنند. ظرفیت بالقوه اشتغال و وجود زیر ساخت های مناسب، ساختمان سازی های مطلوب در کرج به خصوص آپارتمان هایی با کیفیت ساخت مناسب در مهرشهر کرج یکی دیگر از عواملی ست که در کشش خانواده ها به این شهر موثر است.


کدام محله های کرج برای خرید ملک و خانه


به هر میزان که یک شهر جوان و پویا به نظر برسد به همان اندازه در میان عموم جامعه محبوب و پر طرفدار خواهد بود. یک شهر از میزان تفریحات و نیز امکانات بالایی رفاهی و خدماتی و در عصر امروز، دیجیتالی خود در جذب افراد مختلف بهره می برد که کرج در سالهای اخیر به سمت این امر به خوبی حرکت کرده است. این فرآیند را در بعضی از محله ها و مناطق کرج می توان به وضوح مشاهده کرد. به طور مثال اگر یک سر به محله های چهارباغ کرج بزنیم خواهیم دید که سرمایه گذاری و ساخت و سازهای ویلایی متعددی در این منطقه به وجود آمده است. مسکن های ویلایی که یا برای سکونت دائمی انتخاب شده اند و یا به عنوان تفریح و گذراندن اوقات فراغت.

بنابراین سطح زندگی مناسب در این مناطق یکی از دلایل جذب سرمایه و اجاره و خرید مسکن در کرج می باشد که برای بسیاری از قشرها می تواند گزینه جذابی باشد. به خصوص برای افرادی که سرمایه ای در تهران دارند اما نمی توانند با وضعیت اجاره و خرید مسکن به سرمایه گذاری و یا خرید با سرمایه موجود بپردازند. از دیگر محله های محبوب در کرج به طور قطع باید به مهرشهر کرج اشاره کنیم که کیفیت مطلوب زندگی و سطح بالای آن همیشه زبان زد بسیاری بوده است و در اجاره و خرید مسکن در مهرشهر کرج سرمایه های زیادی را به خود جلب کرده است. آپارتمان های مهرشهر مخصوصا در بلوار شهرداری در این سالها همیشه برای سکونت جذاب و مناسب بوده است به نحوی که خرید ملک و خانه در مهرشهر به دلیل به صرفه بودن اقتصادی نسبت به موقعیت و کیفیت زندگی رشد چشمگیری داشته است که به طور معمول سرمایه گذاری ملک مهرشهر برای افراد با سرمایه های گوناگون یک پتانسیل مرغوب و با استعداد رشد بالا می مهرشهر کرج را انتخاب می کنند، باشد و از این رو اقشار مختلفی برای خرید ملک و یا سکونت همانطور که اشاره شد برای بسیاری مهم است که کیفیت زندگی نزدیک به تهران را داشته باشند و از طرفی بتوانند فعالیت اقتصادی و یا کار روزانه خود را در تهران داشته باشند از این رو این منطقه ها که در کرج کم نیستند برای مهاجرت از تهران به کرج جذاب بوده و همچنان شاهد این روند در کرج هستیم.

گوهردشت و عظیمیه و گلشهر نیز به دلیل دسترسی های مناسب جزو منطقه های محبوب برای سکونت در کرج به حساب می آید که دارای امکانات مطلوب و سطح زندگی مناسبی برای بسیاری بوده است و این فاکتورها برای انتقال بخشی از جامعه ی تهران به سمت کرج به شدت تاثیرگذار می باشد. یکی از دغدغه های کارمندان تهران در مسیر برگشت به منزل اتفاق می افتد که با سطح ترافیک، چه ساعتی به منرل می رسند. اما انتخاب محله هایی نظیر عظیمیه و گوهردشت هم به لحاظ ترافیکی و دسترسی که حدود نیم ساعت تا چهل دقیقه با تهران می تواند فاصله داشته باشد و هم به لحاظ وجود امکانات و زیرساخت های مناسب توانسته است برای اجاره و خرید مسکن در کرج نقش پر رنگی را ایفا کنند.

ملک و یا آپارتمان خودتان را در مهرشهر کرج از ساکنین بخواهید


چالش ها و مشکلات پیش رو در زندگی و سکونت در تهران و نیز افزایش بیش از قیمت خرید مسکن، باعث شده است بسیاری کرج را به عنوان محل سکونت خود به دلیل قرابت معنایی و نزدیکی خاصی که چه در امر دسترسی و چه در امر کیفیت زندگی با تهران دارد، انتخاب کنند. بنابراین مشاوره در امر سرمایه گذاری و یا اجاره و خرید مسکن در کرج و در مناطقی مثل مهرشهر کرج، این روزها بسیار اهمیت دارد. سایت املاک ساکنین، در زمینه خرید آپارتمان در مهرشهر و نیز مشاوره در زمینه سرمایه گذاری های گوناگون ملک در کرج و بویژه خرید ملک و خانه مهرشهر فعالیت دارد و می تواند برای این موارد راهگشا باشد و ایده هایی را در این جهت پیش روی مخاطبان خود قرار بدهد و امیدوار است این مطالب مفید واقع شده باشد.


کد N2209445