آفتاب

برنامه کنسرت‌های پایتخت در هفته پیش‌رو

برنامه کنسرت‌های پایتخت در هفته پیش‌رو

مخاطبان پایتخت‌نشین در هفته پیش‌رو، برای شرکت در کنسرت اکثر سبک‌های موسیقی امکان بیشتری به نسبت هفته گذشته دارند. علیرضا قربانی خواننده موسیقی سنتی، در این هفته هم کنسرت با من بخوان را روی صحنه خواهد برد.

در این هفته ارکستر ملی ایران تحت امر نادر مرتضی پور به عنوان رهبر میهمان روی صحنه خواهند رفت و علیرضا افتخاری نیز به عنوان خواننده این ارکستر را همراهی می کند. این کنسرت شاید محک بسیار مهمی برای مرتضی پور باشد تا مسئولان گزینش رهبر دائم ارکستر ملی بار دیگر توانمندی های مرتضی پور را بسنجند. برنامه اجراهای زنده امروز و هفته پیش‌رو پایتخت به شرح زیر خواهد بود:


شنبه؛ ۲۲ تیر

پیام پهلوانیان در تالار رودکی رسیتال پیانو خواهد داشت. گروه آوای تبری در تالار وحدت میزبان هواداران خود خواهد بود. رضا یزدانی در برج میلاد به روی صحنه می‌رود. گروه امو « EMO» در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی به روی صحنه خواهد رفت.


یکشنبه؛ ۲۳ تیر

کنسرت گروه آئین در تالار رودکی برگزار خواهد شد. گروه کر آوای ماهان با همراهی ارکستر ۲۵ نفره در تالار وحدت کنسرت «ترانه های قدیمی» را اجرا خواهد کرد


دوشنبه؛ ۲۴ تیر

گروه کر آوای ماهان با همراهی ارکستر ۲۵ نفره در تالار وحدت کنسرت «ترانه های قدیمی» را اجرا خواهد کرد. گروه ماکان بند در برج میلاد با مخاطبان خود دیدار می‌کند.

داریوش دهری کنسرت آذربایجانی خود را در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‌برد.


سه شنبه؛ ۲۵ تیر

تالار رودکی میزبان رسیتال ویولن و پیانو خواهد بود.


چهارشنبه؛ ۲۶ تیر

ارکستر ملی ایران به رهبری نادر مرتضی پور و آواز علیرضا افتخاری در تالار وحدت به روی صحنه خواهد رفت. مهدی یراحی در برج میلاد به روی صحنه خواهد رفت.


پنجشنبه؛ ۲۷ تیر

ارکستر ملی ایران به رهبری نادر مرتضی پور و آواز علیرضا افتخاری در تالار وحدت به روی صحنه خواهد رفت. گروه نوای مستانه (ویژه بانوان) در تماشاخانه مهر اجرا خواهد داشت. سیاوش پالاهنگ در پردیس تئاتر تهران کنسرت خود را برگزار می‌کند. محسن ابراهیم زاده در برج میلاد به روی صحنه خواهد رفت. گروه پازل بند در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی به روی صحنه خواهد رفت.

علاقمندان برای تهیه بلیط می‌توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.


ایرنا
کد N2206865

وبگردی