اخبار ایران و جهان

ششمین عکس خیام در همدان

ششمین عکس خیام در همدان

نمایشگاه ششمین جشنواره بین المللی عکس خیام از یکم تا هفتم خرداد ماه ۱۳۹۸ در همدان برپا می‌شود.

ترافیک، وضعیت ترافیک در تهران، ترافیک امروز تهران، طرح ترافیک، تافیک جاده های، زمان طرح ترافیک، طرح ترافیک ماه رمضان، طرح ترافیک در ماه رمضان، وضعیت ترافیک راههای تهران، ترافیک

آخرین وضعیت ترافیک راههای تهران

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از ترافیک سنگین در ورودی آزادراه کرج- تهران در محدوده پل فردیس و پل کلاک تا گرمدره گزارش داد.

خسرو سینایی, سینما, شاهین شجری کهن, فیلم در کوچه‌های عشق

خسرو سینایی: سینما پوست کلفت می‌خواهد!

خسرو سینایی گفت: هنر و سینما پوست کلفت می‌خواهد. به خصوص وقتی که می‌خواهی ۵٠ سال مستقل بمانی. وقتی پوستت کلفت شد، قشنگی‌ کار شروع می‌شود. شاید اتفاقات پیش آمده برای فیلم‌های من در زمان خودش یک ضربه شدید بوده اما همین ضربات شدید پوست را کلفت می‌کند.

مجلس, زهرا سعیدی

سعیدی: مورد بی‌اخلاقی برخی از رسانه‌ها قرار گرفتم

نماینده مردم مبارکه تاکید کرد: قربانیان اسیدپاشی به نوعی دچار مرگ اجتماعی می‌شوند ولی ما نیز باید برای جلوگیری از چنین اقداماتی برای افرادی که شاید در آینده قربانیان آن باشند، هر یک از این قربانیان را یکی از اعضای خانواده خودمان بدانیم.

میراث فرهنگی و گردشگری, عمارت مسعودیه, میراث جهانی, شست خبری هفته میراث فرهنگی, میراث فرهنگی دارای فهرست بها شد

میراث فرهنگی دارای فهرست بها شد/ بلاتکلیفی حقوقی عمارت مسعودیه/ فقط ۲۰ درصد اعتبارات به میراث جهانی اختصاص یافته است

مدیرکل دفتر حفظ و احیای بناهای تاریخی با اشاره به آنکه تاکنون در حوزه میراث فرهنگی فهرست بها نداشتیم، گفت: اکنون بعد از ۱۳ سال طرح فهرست‌بهای میراث فرهنگی مطرح شده است، اکنون در کشور ۱۹ فهرست بها وجود دارد.

علمی آموزشی, محیط زیست, هواشناسیبه علت باد شدید و مواج شدن دریا؛

شنا در خزر ممنوع

تهران- ایرنا- پیرو اطلاعیه سازمان هواشناسی، از اواخر وقت دوشنبه امروز ( 30 اردیبهشت ) و طی روز سه شنبه ( 31اردیبهشت ) به سبب وزش باد شدید دریای خزر مواج است؛ از این رو توصیه می شود از شنا در آن طی این مدت اجتناب شود.