اخبار ایران و جهان

مراسم اختتامیه هفتادودومین دوره جشنواره کن ،هفتادودومین دوره جشنواره کن ،جشنواره کن،تصاویر اختتامیه جشنواره کن

برگزیدگان جشنواره فیلم کن | تصاویر

مراسم اختتامیه هفتاد و دومین دوره جشنواره فیلم کن برگزار شد و نخل طلا به فیلمساز کره‌ای بونگ جون_هو برای فیلم «پارازیت» تعلق گرفت و فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» ساخته جدید تارانتینو دست خالی از کن برگشت.

سیاست داخلی, انتخابات مجلس, ایران, دولت, سید محمد خاتمی, خاتمی

برخی آرزوی سقوط دولت روحانی را دارند

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز ساز ناکوک در دولت روحانی بیشتر از دولت سید محمد خاتمی زده می‌شود و بعضی‌ها آنقدر از دولت کینه به دل دارند که حاضر به سقوط آن هستند.

دیدار روحانی با جمعی از اصحاب رسانه ،اصحاب رسانه،روحانی،رئیس جمهور،رئیس دولت دوازدهم

روحانی: برخی با انگیزه انتخاباتی به‌دنبال کاهش اعتماد مردم به دولت هستند

رئیس جمهور وحدت فکر و اعتماد به یکدیگر را از ملزومات اصلی پیروزی در جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران اسلامی دانست و از رسانه های همگانی خواست برای امید آفرینی به مردم و خنثی سازی تبلیغات دشمنان، اقدامات و دستاوردهای دولت را برای مردم بازگو کنند.

پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران, پلیس آگاهی تهران, پليس آگاهي, تهران, خدمتکار, خیابان پاسداران, دستگيري, زن, سارق, شهريار

خدمتکار خائن دستگیر شد

خدمتکاری که پس از بیهوش کردن پیرزنی با آبمیوه مسموم اقدام به سرقت ۵۰۰ میلیون تومانی از وی کرده و متواری شده بود، دستگیر شد.

پلیس, سرقت

سارق گوشی تلفن همراه خیابان کریمخان دستگیر شد

میزان نوشت: سرهنگ کارآگاه احمد نجفی گفت: سارق گوشی تلفن همراه که چند روز پیش در خیابان کریم خان اقدام به سرقت به شیوه قاپ زنی کرده و تصویر لحظه سرقت نیز در فضای مجازی منتشر شده بود، امروز توسط کارآگاهان اداره هجدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در مخفیگاهش در کیانشهر دستگیر شد.

سفر ظریف به عراق،دیدار ظریف و رئیس جمهور عراق،روابط ایران و عراق،ایران و عراق

رئیس جمهوری عراق: تقویت مناسبات با ایران عامل ثبات در منطقه است

"برهم صالح" رئیس جمهوری عراق در دیدار با "محمد جواد ظریف" وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، تقویت مناسبات با ایران و کشورهای اسلامی را عاملی برای افزایش ثبات در منطقه و برقراری روابط متوازن در چارچوب منافع مشترک با همه کشورها به ویژه همسایگان دانست.