اخبار ایران و جهان

اضافه خدمت، رئیس اداره سرمایه انسانی ، سرباز، سربازان مشمول خدمت، سربازی، سربازی اجباری، سربازی سپاه، سربازی نخبگان، سربازی در ایران، خرید سربازی، خرید سربازی سال 98، معافیت سربازی سه خواهری، خرید خدمت سربازی 98، شرایط معافیت از سربازی

جزئیات بخشش غایبان سربازی

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: بخشش‌های مستمر و متوالی باعث شد که عده‌ای نسبت به اجرای قانون بی‌تفاوت باشند؛ لذا به جوانانی که دارای غیبت هستند تأکید می‌کنم که منتظر بخشش نباشند.

كيفيت هوا, وزش باد شدید در تهران

تداوم ناپایداری‌های جوی در تهران

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به وزش باد نسبتا شدید در تهران طی امروز (۳۰ اردیبهشت) از افزایش موقتی غلظت برخی آلاینده‌ها در هوای پایتخت خبر داد.

سياسي, وزارت خارجه, حادثه خواف, هرات, مين گذاري راه آهن

ایران حادثه تروریستی مین گذاری در مسیر راه آهن خواف – هرات را محکوم کرد

تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران حادثه تروریستی مین گذاری در مسیر راه آهن خواف - هرات که منجر به شهادت و جراحت چند تن از اتباع ایرانی و افغانستانی شاغل در این پروژه شد را به شدت محکوم کرد.

سایپا،ایران خودرو،خودروسازان،قیمت خودرو،واگذاری سایپا،واگذاری ایران خودرو،فروش سایپا،فروش ایران خودرو،هپکو

روایتی از چالش بزرگ اقتصاد ایران

بلوک سهام دولتی ایران‌خودرو و سایپا واگذار می‌شود. این خبری بود که سعید باستانی به عنوان یک انقلاب بزرگ در صنعت خودروسازی ایران از آن نام برده است. اما این اتفاق قرار است رخ دهد؟

میراث فرهنگی و گردشگری, پاسارگاد, طالبیان, تخت جمشید, محمدحسن طالبیان, هیئت امنایی شدن پاسارگاد و تخت جمشیدمعاون میراث فرهنگی خبر داد؛

از ثبت جهانی جشن مهرگان گرفته تا هیئت امنایی شدن پاسارگاد و تخت جمشید

محمدحسن طالبیان از هیئت امنایی شدن 20 مرکز میراثی خبر داد و گفت:‌ تخت جمشید، پاسارگاد، حافظیه، سعدیه، سعدآباد، نیاوران، باغ فین، موزه ملی، طوس، میدان امام و کاخ گلستان از این پس به صورت هیئت امنایی اداره می‌شوند.

اجتماعي, وزارت بهاشت, مهدوي, فشار خونمعاون دفتر مدیریت بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت:

فشار خون افراد 30 ساله به بالا در سامانه سیب ثبت می‌شود

معاون دفتر مدیریت بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت گفت: در سامانه یک پارچه بهداشت (سیب) یک خدمت به صورت ویژه طراحی شده است که مطابق آن هر فرد بالای 30 سال که به مراکز بهداشتی برای دریافت خدمت مراجعه کند، فشار خونش اندازه گیری و ثبت می‌شود.

آفتاب تراول،خرید ارزان بلیط هواپیما،سام سیر،بلیط هواپیما،بلیط ارزان هواپیما،خرید آنلاین بلیط هواپیما،بلیط چارتر

ترفندهای خرید ارزان بلیط هواپیما (سام سیر)

دیگر لازم نیست برای خرید بلیط داخلی یا بلیط خارجی هواپیما در ترافیک بمانیم و در سرما و گرما از خانه بیرون برویم و وقتمان را بیهوده تلف کنیم. می‌توانیم به صورت آنلاین بلیط هواپیما خود را تهیه کنیم.