اخبار ایران و جهان

سریال ایرانی, شبکه نسیم, مهران مدیری, شبکه نمایش خانگی

«دورهمی» با مهران مدیری به آخر خط رسید

مهر نوشت: تهیه‌کننده «دورهمی» ادامه ساخت این برنامه با اجرای مهران مدیری را منتفی دانست، بدین ترتیب به نظر می‌رسد که این برنامه و مدیری دیگر به آخر خط رسیده‌اند.

احمد مسجدجامعی, شوراي شهر تهران, مناطق سیل زده

درخواست مسجد جامعی برای مشارکت در کمپین "بازی و شادی حق کودکان است"

یک عضو شورای اسلامی شهر تهران از هنرمندان و شهروندان و همچنین اعضای شواری شهر تهران درخواست کرد برای جمع آوری اقلام موردنیاز کودکان مناطق سیل‌زده شامل نوشت افزار و اسباب بازی و … در کمپین "بازی و شادی حق کودکان است" شرکت کنند.

مجلس, دانشگاه آزاد, واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد

توضیحات رئیس دانشگاه آزاد درباره حادثه واژگونی اتوبوس واحد علوم و تحقیقات

رئیس دانشگاه آزاد در جریان بررسی گزارش حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات گفت: مدیریت جدید، مهرماه مسئولیت را برعهده گرفت و با توجه به نوع انتخابی که در فروردین ماه نسبت به بکارگیری پیمانکار انجام شده بود و عدم نظارت دانشجویان، سریعاً چهار ماه قبل از پایان قرارداد، تصمیم به لغو قرارداد گرفتیم و در سریعترین زمان ممکن نسبت به اجرای مناقصه و انتخاب پیمانکار جدید اقدام کردیم.

موسیقی و هنرهای تجسمی, محمدرضا رحیمی, موسیقی, موسیقی سنتی, تجلیل, مجید کیانی, رضا شفیعیان, موسیقی ایرانی, میلاد کیایی, موسیقی اصیل

از رضا شفیعیان تقدیر می‌شود

آیین سپاس از رضا شفیعیان از نوازندگان و هنرمندان پیشکسوت موسیقی ایرانی روز جمعه ۳۱ خرداد ماه در فرهنگسرای ارسباران تهران برگزار خواهد شد.

كلان ، پولی ، مالی, بانک مرکزی, تورم, دولت, سیاست پولی, نظام بانکی

عملیات بازار باز بانکی در مراحل نهایی برای اقدام است/ خروج بانک‌ها از بنگاه‌داری، رصد و پیگیری می‌شود

رئیس کل بانک مرکزی در دیدار دوره ای خود با مدیران عامل نظام بانکی که صبح امروز برگزار شد، ضمن تاکید بر این موضوع که عملیات بازار باز بانکی در کنار تعمیق این بازار نقش مهمی در اعمال سیاست پولی و کنترل تورم خواهد داشت از مراحل نهایی اماده سازی عملیات بازار باز بانکی خبر داد.