آفتاب

لینک های مفید آفتاب

لینک های کوهنوردی

نمایش ۱ تا 25 از ۳۷ مقاله

این سایت اطلاعاتی در زمینه‌ی پرش از روی صخره به کاربران ارائه می‌نماید. این مرکز یکی از بهترین و اصلی‌ترین سایت‌های پرش صخره در سطح جهان می‌باشد. این ورزش یکی از ورزش‌های مخاطره‌انگیز و خطرناک است. اما کسانی که در این زمینه اطلاعاتی ندارند و آن را نمی‌شناسند ، می‌توانند از اطلاعات این سایت به صورت یک مرجع سرگرمی استفاده نمایند. این ورزش نیاز به تمرین‌های بسیار اساسی و مهمی در این زمینه دارد.این سایت یک مرکز راهنمای اینترنتی در زمینه‌ی تمام فعالیت‌های کوه‌نوردی و ورزش‌های وابسته شامل: کوه‌پیمایی ، اسکی ، اسنوبرد ، کوه‌پیمایی با دوچرخه ، پیاده‌روی و عکس‌برداری از کوه‌ها می‌باشد. از جمله اطلاعات موجود در این سایت اطلاعاتی در زمینه‌ی ورزش اسکی و اسکی‌بازان حرفه‌ای می‌باشد. هم‌چنین تصاویر بسیار زیبا و شگفت‌انگیزی از کوه‌های پرو و کوردیلرا را در این مجموعه می‌توان مشاهده کرد.فرهنگ کوهستان بخش اصلی این شماره اختصاص به کندوکاو در حادثه های کوه نوردی دارد ودر این زمینه علاوه بر" یادداشت" تحلیلی ، گزارش 16 مورد حادثه ی کوه نوردی با بررسی علل حادثه آمده است.گــــروه EWP در سـال ۱۹۸۵ توسطعده‌ای از کوه‌نوردها ، رانندگان اتومبیل‌رانی و دو خلبان در کنیا پایه‌گذاری شده است. این گروه اطلاعات تکنیکی مناسبی را درباره‌ی کوه‌نوردی در اختیار شما قرار می‌دهند. شما می‌توانید اطلاعاتی را درباره‌ی کشورهای تانزانیا ،اوگاندا ، کنیا ، روسیه ، آسیای مرکزی و اروپای مرکزی و هم‌چنین کوه‌های این مناطق به‌دست آورید.گروه کوه دانشجوی شریف در تاریخ1346 با نام اولیه سازمان کوهنوردی تاسیس شد و تا سال1357 به فعالیت های کوهنوردی خود ادامه داد. بعد از انقلاب فرهنگی در سال 1366 مجددا عده ای از مشتاقان طبیعت گردهم آمدند و با تلاش پیگیر دوباره فعالیت گروه شکل گرفت. تا اوایل سال1369 فعالیت گروه مختص برادران بود اما در سال 1369 اولین برنامه ی ویژه خواهران (صعود به قله پرسون) برگزار شد وازآن پس فعالیت های آنان بخشی از تقو...گل‌كوه به عنوان نخستین سایت تخصصی كوهنوردی و طبیعت‌گردی در ایران ، امكانات خوبی را جهت ایجاد یك بانك اطلاعات قوی بر روی اینترنت فراهم كرده است. گل كوه از همه گروه‌های كوهنوردی و علاقمندان كوه و طبیعت برای پربارتر نمودن خود ، صمیمانه دعوت به همكاری می‌كند.

استان چهارمحال و بختیاری با مساحت ۱۶۵۳۲ کیلومتر مربع بین ۳۱ درجه و ۹ دقیقه تا ۳۲ درجه و ۴۸ دقیقه عرض شمالی و نیز ۴۹ درجه و ۲۸ دقیقه تا ۵۱ درجه و ۲۵ دقیقه طول شرقی قرار دارد. این استان دربخش مرکزی کوههای زاگرساز شمال و شرق به استان اصفهان، ازغرب به استان خوزستان، از جنوب به کهکیلویه و بویر احمد و از شمال غرب به استان لرستان محدود است. بر اساس آخرین تقسیمات سیاسی کشور، استان چهار محال وبختیاری دارای...به پایگاه اینترنتی کوه بان خوش آمدید.در رشته ی بولدرینگ محمد جعفری از ایران در بین 39 شرکت کننده بعد از ورزشکارانی از ژاپن و کره به مقام چهارم دست یافت. هم چنین دیگر ورزشکار کشورمان ، حمید رضا توزند جانی در همین رشته دوازدهم شد.این گروه، دارای مجوز رسمی از فدراسیون کوهنوردی ایران میباشد. چکاد در حال حاضر 43 نفر عضو رسمی و 17 نفر عضو پویا (بر اساس آیین نامه طرح پویا) دارد و تعداد بیشتری از کوهنوردان با توجه به آیین نامه داخلی به صورت میهمان با گروه کار می کنند.سایت هم طناب شامل اخبار، دانلود، دانستنیها، طنین کوهستان، لینک دوستان و غیره می‌باشد.

شرکت رامند شامل تولید لوازم جانبی دوچرخه سواری، پوشاک، کیسه خواب، کوله پشتی، کفش، دستکش، جوراب، عینک و لوازم پخت و پز می‌باشد.سایتی تخصصی برای دوستداران طبیعت با موضوع کوهنوردی، سنگنوردی، غارنوردی، کویر پیمایی شامل اخبار، عکس، گزارش برنامه و نقشهنمایش ۱ تا ۲۰ از ۳۷ مقاله